עיר: טבריה

יו"ר ש"ס בטבריה: "צר לי שרוצים למחוק את תנועתו של מרן"

יו"ר ש"ס בטבריה יוסי אוקנין לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "כל המפלגות החרדיות דתיות כאן מאוחדות סביב מועמד אחד לראשות העיר. כולם תומכים ביוסי נבעה. למועצה יש מפלגה חדשה שקמה מטעם הרב קוק והיא מתיימרת לכאורה לנגוס בש"ס או אפילו למחוק את ש"ס לפי ההתבטאויות. צר לי שאומרים בריש גלי שרוצים למחוק את תנועתו של מרן בטבריה בכל מיני תחבולות"

‏יוסי בן דוד פורש, יוסי נבעה מרוויח: הקרב על רה"ע טבריה מצטמצם

יוסי בן דוד, מועמד הליכוד לראשות העיר טבריה, הודיע שהחליט לפרוש מהמירוץ: "המלחמה שינתה את המדינה וגם אותי" • יוסי נבעה, המועמד שמרוויח מהפרישה, הגיב: "המציאות מראה שהבחירות הם ביני לבין רון קובי, בין עשייה לשיתוק נוסף"

בש"ס חושפים: ברגע האחרון – כך כמעט הוגשה רשימה מאוחדת בטבריה

בטבריה יתמודדו בבחירות הקרובות רשימות ש"ס ויהדות התורה יחד עם קהילת הגר"ד קוק, זו לצד זו, כאשר בש"ס חושפים כי כמעט והוגשה רשימה מאוחדת – אך בשל כשל בירוקרטי של הרגע האחרון זה לא קרה • זה הח"כ עם הניסיון המוניציפלי, שדרעי מינה לאחראי על טבריה

הגר"ד קוק במכתב חריף לדרעי: "הפילוג גורם לי קיצור חיים" | חשיפה

מכתב חריף מאוד של הגר"ד קוק לאריה דרעי, בדרישה לאחדות בטבריה כדי לסכל ניצחון של רון קובי: "אי אפשר לעשות פילוג, זה גורם לי עצמי קיצור חיים ממש. לא שווה לקצר את חיי בגלל חשבון. דוד אוחנה עוזר לנו בפועל יותר מכולם, אם לא מקבל זאת אני בורח מטבריה"

"לדחות את הרשע הידוע": מכתבו המלא של הגר"ד קוק לדרעי

חשיפת 'מקומי קול חי': מכתבו המלא של הגר"ד קוק ליו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי, ובו הוא דורש להסיר את הווטו שהטיל על איחוד חרדי בטבריה – על אף שדרעי לא מעוניין בדגל התורה • הרב מסביר מדוע צריך איחוד – כדי שרון קובי לא ינצח: "לדחות את הרשע הידוע"

הגר"ד קוק הכריע: המפלגה החדשה שהקים תהיה חלק מ"רשימה מאוחדת"

בביתו של הגר"ד קוק מעדכנים כי הרב הכריע שהמפלגה החדשה שהקים בטבריה, תרוץ לבסוף כחלק מרשימה מאוחדת של כלל המגזרים בעיר • "בימים אלו נעשים מאמצים אדירים לאחדות בין כלל המגזרים בעיר", מסרו בביתו של הרב

רון קובי מודה במפתיע: "עשיתי טעויות, הציבור החרדי יחיה בשלווה"

רון קובי, שמתמודד שוב פעם לראשות העיר טבריה, מודה במפתיע בראיון לאיתי גדסי ב'מהדורה המרכזית': "עשינו טעויות, אני מודה. הציבור החרדי בטבריה יחיה בשלווה. יש לי מלחמה נגד אריה דרעי שיקבל כרטיס אדום ולא יכנס לטבריה"

דרמה בטבריה: הגר"ד קוק דורש מועמד חדש לרה"ע; "לא מוצא מי שיאחד את השורות"

הגר"ד קוק שליט"א, בהתבטאות שעלולה לשנות את המפה הפוליטית בעיר טבריה: "לאחר שנפגשתי עם המועמדים המובילים, עדיין אינני רואה ולא מצאתי את המועמד שביכולתו לאחד את השורות ולמחוק את השנאת חינם הנוראה המשתוללת ברחובות העיר ללא שום סיבה. לא נותר אלא להביא מועמד חדש"

אבי רבינא חושף: "מועמד ש"ס בטבריה הוא יוסי נבעה"; הכירו את המועמד

אבי רבינא חושף ב'מהדורה המרכזית': "דרעי מסתכל סביב ורואה שלש"ס, המפלגה הגדולה שיש לה נציגים רבים בזירה המוניציפלית, אין כמעט ראשי ערים בוודאי לא מקהל המצביעים הטבעי. נותן 50-50 לקיומו של ציר כלשהו. נבעה היה יו"ר מוסדות ומנהל מתחם קבר רבי מאיר בעל הנס"

דעות