ערוץ: וידאו

בשעה זו: החלה ההצבעה ב-35 רשויות מקומיות

בשעה זו נפתחות הקלפיות ב-35 רשויות ברחבי הארץ, במסגרת הסיבוב השני על ראשות העיר. הקלפיות ייסגרו בשעה 10:00 בלילה, גדולי ישראל קוראים לציבור החרדי לצאת בהמוניו ולהצביע בעיר בית שמש לטובת המועמד שמואל גרינברג

שמואל גרינברג בנאום ניצחון: "דרעי, בוא נפעל במשותף"

המועמד לראשות העיר, בית שמש שמואל גרינברג בנאום ניצחון מאחד: "היה ברור שאנחנו הקבוצה הגדולה והמשמעותית. גם היה ברור שמרגע שכוח הציבור פוצל, שיש סיכוי גבוה לסיבוב שני. הפיצול החרדי נכפה עלינו, ולא בגלל מחלוקת על ניהול העיר, לא בגלל דעות או צרכים של תושבי בית שמש. בהמשך לקמפיין 'ראש עיר של כולם' אמר המועמד לראשות העיר, שמואל גרינברג: "את בית שמש צריך לנהל מתוך ידיעה ברורה שהיא מגוונת"

גולדקנופף על הסערה נגדו: "יש כאלו שרוצים מועצת אחרת" • צפו

יו"ר יהדות התורה, השר יצחק גולדקנופף מגיב ל'מקומי קול חי' על המתקפות נגדו: "לא באתי לאלעד בתור נציג גור אלא בתור 'יו"ר אגודת ישראל'. יש שם סניף של אגודה" • על היום שאחרי, האם המחלוקות יימשכו בתוך אגודה: "יש כאלו שרוצים מועצת אחרת, אבלו אלו שבאגודת ישראל – נכנעים תחת המועצת של אגודת ישראל"

‏הראשון לציון זעם: "פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, מתנשאים!" • צפו

מתקפה חסרת תקדים של מרן הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף, בסרטון עם המועמד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול: "משפחת פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, רבנו עובדיה יוסף זי"ע. דיברו אליו בחוצפה, הם מתנשאים. הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם"

‏כ-30 אלף השתתפו בכנס דגל בבני ברק, המטרה: "הדלקת השטח" • צפו

רבבות מצביעי דגל התורה השתתפו אמש בכנס הבחירות האחרון בבני ברק, מרנן הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש נאמו על חשיבות ההצבעה ש"תעשה קידוש השם" • היו"ר המקומי, מנחם שפירא: "נשנה את מפת ההקצאות שכיום היא מעוותת"

מרן הגר"ד לנדו באלעד: "אין תוקף להסכם שמסכן את היהדות בעיר"

מרן הגר"ד לנדו בעצרת באלעד: "איך ייתכן לומר שההתנגדות לישראל פרוש זה אידשקייט? הדיינים פסקו שאין להסכם תוקף ואין צורך לקיימו, אבל בוודאי שאין תוקף להסכם שמסכן את היהדות בעיר. אין מי שמוסמך לחתום על הסכם שמסכן את היהדות"

דעות