אלעד

הגר"ש בעדני זצ"ל העיד: "תקופת פרוש היתה ללא מחלוקות" • צפו

I have 1903views
במכתב וסרטון מהעבר, נראה מרן הגר"ש בעדני זצ"ל מעיד כי בתקופת כהונתו של ישראל פרוש ברה"ע אלעד, "העיר הייתה שקטה ללא מחלוקות לעומת תקופות קודמות שהיו ומריבות ואפי' פשקוולים והפגנות"

מכתב נדיר נחשף לאחרונה ובו מעיד נשיא מועצת חכמי התורה, מרן הגאון רבי שמעון בעדני זצוק"ל כי היחיד שהצליח להביא שקט ואחדות באלעד היה ראש העיר ישראל פרוש.

במכתב ששלח לראש העיר לפני מספר שנים, הוא מעיד בכתב ידו כי "הנני לאשר בזה שתמיד ציינתי את תקופת שרותו של ר' ישראל פרוש כראש העיר שהייתה שקטה ללא מחלוקות לעומת תקופות קודמות שהיו מחלוקות ומריבות ואפי' פשקוולים והפגנות והייתי מעורב בזה כי באו אלי להתלונן".

בסיום מכתבו הוא אף כותב כי "כולי תפילה שימשיך השקט בעיר בתקווה לרגיעה אמיתית". לראש העיר ישראל פרוש היה קשר ישיר עם מרן הגר"ש בעדני לאורך שנות כהונתו, עד לפטירתו של הרב. הוא היה מגיע להתייעץ איתו רבות לגבי נושאי חינוך בעיר ועוד.

בין השאר גם לבקשתו של הרב מונה מנהל למחלקת נוער יחיקם גמליאל, שמרן סמך את ידו עליו בטיפול בנוער מתמודד וסיוע לנערים במצוקה. מכתבו הנדיר של הגר"ש בעדני זצ"ל הגיע כדי לתמוך בישראל פרוש ולחזקו נוכח מי שניסה לטעון כנגדו.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    מרגש מאוד

כתיבת תגובה