אלעד

אשר מודה: אין לדגל עניין לא בבוסו ולא בזייברט

I have 580views
ח"כ יעקב אשר לקאהן וחכם במשדר הבחירות, על אלעד: "תומכים בפרוש אבל זה לא אומר שהמועמד השני הוא לא בסדר, חלילה וחס, אין לנו שום מילה רעה על יהודה בוטבול. אבל תקופת פרוש יש בעיר שקט ושלווה, למה להזיז? אני לא מבין למה לא להמשיך את ההצלחה של פרוש"
יעקב אשר. צילום: פלאש 90

יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר: "אני שמח שהבחירות נערכות, לפני חודש המלחמה הייתה במצב יותר עצים ולא היה שייך לערוך את הבחירות. מה שחשוב זה שהאנשים המתאימים ביותר ייבחרו. בכל מקום יש חשיבות בפני עצמו וכל עיר היא חשובה".

על אלעד: "תומכים בפרוש אבל זה לא אומר שהמועמד השני הוא לא בסדר, חלילה וחס, אין לנו שום מילה רעה על יהודה בוטבול. אבל תקופת פרוש יש בעיר שקט ושלווה, למה להזיז? אני לא מבין למה לא להמשיך את ההצלחה של פרוש"

על בני ברק: "אני מגנה בתוקף את הפייק שהופץ על בוסו, זה בודאי לא נעשה על ידי דגל התורה. אין לנו שום עניין בכך, לא לפה ולא לפה. שר הבריאות הוא אדם מצוין וידיד אישי שלי. אם היינו רוצים אותו כראש עיר היינו חותמים איתו. אבל בפועל מי שחתם עם ש"ס בערים אחרות זו דווקא אגודת ישראל. אנחנו רצים עם 'דגל'. אני מבטיח לכם שכוחה של דגל במועצת העיר בבני ברק יוכפל ומעלה. שמעתי את הראיון עם אוריאל בוסו, ככה לא נשמע מי שבאמת מתמודד עד הסוף. מאחל לו הצלחה רבה במשרד הבריאות".

האזינו

 

//עוד כתבות

כתיבת תגובה