בית שמש

בשעה זו: החלה ההצבעה ב-35 רשויות מקומיות

I have 1904views
בשעה זו נפתחות הקלפיות ב-35 רשויות ברחבי הארץ, במסגרת הסיבוב השני על ראשות העיר. הקלפיות ייסגרו בשעה 10:00 בלילה, גדולי ישראל קוראים לציבור החרדי לצאת בהמוניו ולהצביע בעיר בית שמש לטובת המועמד שמואל גרינברג
בחירות מקומיות, אילוסטרציה. צילום: פלאש 90

בשעה זו נפתחות הקלפיות ב-35 רשויות מקומיות ברחבי הארץ שבהן מתקיים סבב ב' להכרעה בין שני המועמדים שזכו בסבב א' למירב הקולות. ההצבעה תסתיים בשעה 22:00

לקראת פתיחת הקלפיות מציין שר הפנים משה ארבל: ״חשוב לצאת להצביע ולהשפיע על עתידה של העיר שלכם בחמש השנים הקרובות. אני מאחל לכולנו שהמערכה הזו תעבור בצורה טובה ושקטה״.

מנכ"ל משרד הפנים, רונן פרץ: גם היום אנחנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם פיקוד העורף, צה"ל והמשטרה. אנחנו ערוכים להבטיח את טוהר הבחירות גם במקרה של אירוע קיצון כלשהו וממשיכים כמובן להיות מחוייבים לטוהר הבחירות".

המערכה המרכזית של הציבור החרדית מתרכזת בעיר בית שמש, במאבק הגורלי על עתיד וצביון העיר, כאשר כלל הציבור החרדי מאוחד בתמיכתו בשמואל גרינברג לראשות העיר, אל מול ראש העיר המכהנת עליזה בלוך.

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני: "הקלפיות נפתחות בשעה 13:00 ואני מבקש מכולם אל תחכו ללילה – צאו להצביע מוקדם בבקשה".

גם בקריית גת נרשמת דריכות במאבק בין כפיר סוויסה בראש העיר המכהן אבירם דהרי. סוויסה זוכה לתמיכתם של גדולי ישראל והציבור החרדי בעיר.

 

//עוד כתבות

כתיבת תגובה