בית שמש

גרינברג בנאום הניצחון: "האחדות היא המפתח לניהול העיר"

I have 2095views
ראש העיר שמואל גרינברג: "אהיה ראש העיר של כולם. זה הדבר הנכון, זוהי עיר מגוונת עם אוכלוסיות שונות, לכולם מגיע לקבל את כל מה שהם צרכים – וכך יהיה. גדולי ישראל הביעו דעתם שמחובתי כראש עיר לשרת את כולם". ראש העיר היוצאת ד"ר עליזה בלוך התקשרה לגרינברג ובירכה אותו על ניצחונו בבחירות
קרדיט: קובי הר צבי

נאום הניצחון של ראש עיריית בית שמש, שמוליק גרינברג: "אין סיבה שבבית שמש לא תהיה קואליציה מקיר לקיר. רוצה להודות לראה"ע הגב' עליזה בלוך וקורא לה להמשיך לסייע לאחדות ובהמשך גם לפיתוח העיר".

המועמד לראשות העיר, שמואל גרינברג קרא לכל הסיעות במועצת העיר להצטרף לקואליציה רחבה מקיר לקיר: "האחדות שהובילה אותנו בשבוע האחרון, היא המפתח לניהול העיר, וכולם מוזמנים להצטרף לאחדות"

[גלריה]

עוד מראש העיר שמואל גרינברג: "אהיה ראש העיר של כולם. זה הדבר הנכון, זוהי עיר מגוונת עם אוכלוסיות שונות, לכולם מגיע לקבל את כל מה שהם צרכים – וכך יהיה. גדולי ישראל הביעו דעתם שמחובתי כראש עיר לשרת את כולם".

ראש העיר היוצאת, ד"ר עליזה בלוך התקשרה לראש העיר הנבחר, שמואל גרינברג ובירכה אותו על ניצחונו בבחירות. בלוך איחלה לגרינברג הצלחה והודיעה כי היא מעמידה את ניסיונה לרשותו וכבר בימים הקרובים היא תשמח להתחיל בחפיפה מסודרת.

ראש העיר הנבחר, שמואל גרינברג, הודה לבלוך על עשייתה הרבה למען בית שמש ואמר כי ישמח להיפגש, ללמוד ולשמוע, לקראת חמש שנות עשייה למען בית שמש. השניים קבעו להיפגש בהקדם.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה