בית שמש

הגר"ד לנדו בפני אלפים בבית שמש: "חשש שתיפול לפורצי הדת' • צפו

I have 14165views
כנס ענק של דגל התורה בבית שמש, בהשתתפות אלפים, התקיים ביחד עם מרנן הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש - שאף המשיכו לכנסים בערים ביתר וירושלים • ח"כ גפני: "למה מביאים לפה מחלוקות ממקומות אחרים?"

מערכת הבחירות הסוערת בבית שמש: אלפי תומכי מפלגת דגל התורה השתתפו הערב (חמישי) בכנס ענק שארגנה המפלגה בעיר, 4 ימים בלבד לבחירות, בהשתתפות מרנן הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש.

מרן הגר"ד לנדו אמר בכנס בבית שמש, כי "לאחר מחשבה מרובה הוחלט שהרב שמואל גרינברג הוא האיש הראוי ביותר לזה. לדאוג לצרכי התורה והיהדות. חלילה אם לא נפעל כחובתינו כעת, יש חשש שהיא תיפול בידי כאלו שיכולים לפרוץ את חומות הדת. ועל כך חובה להצביע לרב שמואל גרינברג"

יו"ר דגל התורה, ח"כ משה גפני אמר בכנס הבחירות בבית שמש: "למה מביאים לפה מחלוקת ממקומות אחרים? דגל התורה תמכה במועמד ש"ס במשך שלוש קדנציות, עד שבפעם השלישית מועמד שלהם הפסיד לראשת העיר הנוכחית. יש למישהו עוד ספק שאנחנו הציבור הכי גדול בבית שמש?".

מרנן המשיכו כעת לכנס בחירות של דגל התורה בביתר עילית, ומשם ימשיכו לכנס בחירות של דגל בבנייני האומה שבירושלים. מטרת הכנסים הללו היא לפעול למען בחירת שמוליק גרינברג כראש עיריית בית שמש, ולהגדיל את הכוח של הרשימות הליטאית בביתר ובירושלים.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אלי

    לילה טוב גפני

כתיבת תגובה