אלעד

‏הראשון לציון זעם: "פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, מתנשאים!" • צפו

I have 1170views
מתקפה חסרת תקדים של מרן הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף, בסרטון עם המועמד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול: "משפחת פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, רבנו עובדיה יוסף זי"ע. דיברו אליו בחוצפה, הם מתנשאים. הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם"

מתקפה חסרת תקדים: מרן הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף זועק בסרטון עם המועמד לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול, כי "משפחת פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, רבנו עובדיה יוסף זי"ע! דיברו אליו בחוצפה! הם מתנשאים! הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם!". זה הדו שיח המלא:

יהודה בוטבול: "אבא של ישראל פרוש אמר שמרן אמר שהוא חייב להם הכרת הטוב". מרן הגר"י יוסף: "היה סיפור לפני 50 שנה, אולי אפילו יותר, מתי נפטר הרב משה פרוש? אבא של הרב מנחם, הוא היה מנהל תלמוד תורה בני ציון, מנהל. ויש שם רבנים, הרב שהרבני, הרב מערבי, אז היה הספד שהוא נפטר – היה הספד בבית כנסת אוהל רחל ברחוב דוד ילין".

"היה שם אבא שלי, היה שם אחד חכם יוסף שהרבני, הוא היה מלמד בתלמוד תורה. קם מנחם פרוש, התחיל להגיד שהרב עובדיה והרב צדקא הם תלמידים שלו. דיבר, דיבר, דיבר, גמר לדבר – קם הרב שהרבני, אמר 'חוצפה! תלמידים שלו?! מנהל היה! מה תלמידים שלו? לפני כולם צעק עליו והשתיק אותו. זה היה הרב יוסף שהרבני, הוא היה תקיף מאוד", הוסיף מרן הגר"י.

לדבריו: "כשהרב נבחר לרב ראשי, היה ב'המודיע' בעמוד הראשון 'ברכה נאמנה לתלמידינו היקר הרב עובדיה יוסף', תלמידינו. איזה התנשאות זו, הרב בעל יביע אומר, הרב לא היה קטליא קניה. בעל יביע אומר, אחראי בית הדין הגדול, מה הם כותבים תלמידינו היקר.. את המודעה הזו יש לי, הכנסתי לתוך התיקייה, יש לי את המודעה הזאת. הם מתנשאים. הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם, מה נעשה.. כל אשר יפנה וישכיל ויצליח".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה