עיר: אלעד

בוטבול: "אחר כך לא נוכל לבוא בטענות, אלא לעצמנו"

מועמד ש"ס באלעד, יהודה בוטבול לבצלאל קאהן במהדורה המרכזית: "קצת פחות מ-6 אלף איש עוד לא הצביעו. זו ההזדמנות שלנו להשפיע ולשנות. צאו להצביע בהמוניכם. אחר כך לא נוכל לבוא בטענות, אלא לעצמנו"

גרוס: "פרוש ייבחר בפער של כאלף קול"

משדר הבחירות | חבר מועצת העיר אלעד מטעם אגודת ישראל, פיני גרוס לקאהן וחכם ב'קול חי': "אנשים רצים להצביע על הבוקר ועד כה הכל מתנהל בשקט ושלווה. בסוף פרוש ייבחר בפער של כאלף קול"

אשר מודה: אין לדגל עניין לא בבוסו ולא בזייברט

ח"כ יעקב אשר לקאהן וחכם במשדר הבחירות, על אלעד: "תומכים בפרוש אבל זה לא אומר שהמועמד השני הוא לא בסדר, חלילה וחס, אין לנו שום מילה רעה על יהודה בוטבול. אבל תקופת פרוש יש בעיר שקט ושלווה, למה להזיז? אני לא מבין למה לא להמשיך את ההצלחה של פרוש"

בוטבול: "לא תשמעו ממני מילה על גדולי ישראל"

מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול, לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "כל מי שנמצא באלעד יודע שבעשור האחרון בעיית הנוער הנושר הלכה וגדלה ולא להיפך. אם התופעה הולכת המתרחבת אנחנו מבינים שזה לא הכיוון הנכון. או שלא עשו מספיק או שזה לא נעשה כמו שצריך"

‏הראשון לציון זעם: "פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, מתנשאים!" • צפו

מתקפה חסרת תקדים של מרן הראש"ל הגאון רבי יצחק יוסף, בסרטון עם המועמד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול: "משפחת פרוש תמיד זלזלו במרן האבא, רבנו עובדיה יוסף זי"ע. דיברו אליו בחוצפה, הם מתנשאים. הבעיה שלנו זה עם הספרדים שהולכים אחריהם"

מדוע חבר מועצת חכמי התורה הגיע לפרוש בערב השבת?

מרן הגאון רבי שלמה מחפוד, חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, הטריח את עצמו שעות ספורות לפני השבת האחרונה, והגיע לעיר אלעד כדי למסור לרה"ע ישראל פרוש מכתב אישי כנגד השמצות שונות שמוטחות בו • המכתב המלא

מרן הגר"ד לנדו באלעד: "אין תוקף להסכם שמסכן את היהדות בעיר"

מרן הגר"ד לנדו בעצרת באלעד: "איך ייתכן לומר שההתנגדות לישראל פרוש זה אידשקייט? הדיינים פסקו שאין להסכם תוקף ואין צורך לקיימו, אבל בוודאי שאין תוקף להסכם שמסכן את היהדות בעיר. אין מי שמוסמך לחתום על הסכם שמסכן את היהדות"

"כל התושבים באלעד מרוצים חוץ מהפוליטיקאים"

משה גבירר, מראשי קהילות החסידים באלעד, במהדורה המרכזית: "בכל פעם שפרוש התמודד הוא ניצח ותמיד לקח ב-25% יותר. אוהבים אותו ומכירים בעשייה החיובית שלו. כל התושבים בעיר מרוצים חוץ מהפוליטיקאים"

דעות