עיר: בני ברק

גודי סילמן: "אנחנו רוצים להוביל, זה בנפשנו"

איש דגל התורה בבני ברק, גדליה סילמן במהדורה המרכזית: "יש עדיין אלפים שלא יצאו להצביע, לא צפינו את זה. אנחנו לא רגועים. שלא נבכה אחרי זה על השאננות. יש הבדל אם אתה נספח או מוביל בקואליציה ואנחנו רוצים להוביל. זה בנפשנו"

אשר מודה: אין לדגל עניין לא בבוסו ולא בזייברט

ח"כ יעקב אשר לקאהן וחכם במשדר הבחירות, על אלעד: "תומכים בפרוש אבל זה לא אומר שהמועמד השני הוא לא בסדר, חלילה וחס, אין לנו שום מילה רעה על יהודה בוטבול. אבל תקופת פרוש יש בעיר שקט ושלווה, למה להזיז? אני לא מבין למה לא להמשיך את ההצלחה של פרוש"

בוסו: "אני מתמודד עד הסוף, מי שמפחד מפיץ פייק"

שר הבריאות אוריאל בוסו לקאהן וחכם במשדר הבחירות: "אני כמובן מתמודד עד הסוף. בני ברק הוצפה בפייק שהפיצו הצדדים שמפחדים. זו פגיעה בטוהר הבחירות וכמובן שהגשנו תלונה במשטרה. מההתחלה אמרתי שאני רץ עד הסוף וזה רציני. בערב תופתע לראות ראש עיר חדש בבני ברק שיביא שינוי"

מנדל: "ההסכם הראשון שנחתם בכל הארץ – בני ברק"

חבר מועצת עיריית בני ברק יהושע מנדל, לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "זה לא סוד שבני ברק עברה קדנציה לא קלה. המציאות מוכרת לכולם וזה לא סוד. אנחנו לא היינו בצד אלא למדנו ובדקנו מה קורה"

‏כ-30 אלף השתתפו בכנס דגל בבני ברק, המטרה: "הדלקת השטח" • צפו

רבבות מצביעי דגל התורה השתתפו אמש בכנס הבחירות האחרון בבני ברק, מרנן הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש נאמו על חשיבות ההצבעה ש"תעשה קידוש השם" • היו"ר המקומי, מנחם שפירא: "נשנה את מפת ההקצאות שכיום היא מעוותת"

יממה לבחירות, זייברט משיב לשאלה הבוערת: יש דיל עם ש"ס?

חנוך זייברט, המועמד לראשות העיר בני ברק, לקאהן וחכם במהדורת הבוקר: "הרצון של רוב התושבים לראות ראש עיר שמטפל כמו שצריך בעיר. שהעיר תהיה נקייה ויהיו בה תשתיות תקינות וכמובן מוסדות חינוך כפי שצריך" • כך השיב זייברט לשאלה – האם יש דיל בינו למפלגת ש"ס?

יעקב וידר: "אלה שמדברים על ניקיון ותשתיות ניהלו את העיר"

יו"ר הליכוד בבני ברק, יעקב וידר לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "הריצה לראשות נועדה למנוע דילים וקומבינות וכדי לייצר בחירות אמיתיות. ברור שאין לי סיכוי להיבחר. נהיה בכל מקום שיכול להביא שינוי לתושבי העיר, אופוזיציה או קואליציה. התושבים סובלים. ההנהגה שמדברת על ניקיון ותשתיות ניהלה את העיר בשנים האחרונות"

דעות