בני ברק

זיופי הבחירות החלו: הופצו פתקי "בוסו מסיר מועמדותו"

I have 497views
בשכונת קרית הרצוג ואזורים נוספים בבני ברק פוזרו במהלך הלילה פתקים על כך שאוריאל בוסו מסיר את מועמדותו לראשות העיר בני ברק, במטה ש"ס מבהירים שמדובר בפייק • "פנינו לגורמי האכיפה", מסרו
הפתק שהופץ על בוסו (משמאל) ושלט בחירות ענק של המועמד השני, חנוך זייברט. באדיבות המצלמים

הבחירות המקומיות החלו רשמית, ואיתם גם הזיופים: הבוקר (שלישי) הופצו ברחבי העיר בני ברק פרסומים כוזבים על הסרת מועמדותו של אוריאל בוסו לראשות העיר כביכול, תוך שימוש בשמם של מועצת חכמי התורה. "מדובר בשקר והונאה חמורה וביזוי כבוד התורה!", מסרו במטה בוסו.

במטה שר הבריאות הבהירו כי מדובר כאמור בשקר: "המועמד אוריאל בוסו רץ במלא הכוח לראשות העיר וצובר תאוצה רבה בקרב קהלים רבים מכל החוגים עד לניצחון בעזרת ה׳ במקביל, מטה בוסו מתכוון לפנות לגורמי האכיפה כדי לחקור מי עומד מאחורי הזיוף החמור והטעיית הציבור".

"מי שחשב לגרוף קולות באמצעות שקר ורמייה, יגלה כי השיג את ההיפך והציבור יגיע בהמוניו היום להצביע לאוריאל בוסו ולתנועת ש״ס כדי להחזיר את העיר לתושבים", נמסר בנוסף מטעם אנשיו של מועמד ש"ס לראשות העיר.

כזכור, מספר עתירות הוגשו לבית המשפט בדרישה לפסול את בוסו מלהתמודד על ראשות העיר – בשל הטענה כי הוא לא מתגורר בבני ברק כפי שקובע החוק, אלא בפתח תקווה. בית המשפט לא שלל את האפשרות שאכן בוסו לא מתגורר בעיר, אבל החליט לדחות את העתירה מאחר ולדבריו היא הוגשה בסמוך מדי ליום הבחירות. עם זאת, השופט הבהיר שבמידה ובוסו ינצח – יוכלו לעתור נגדו מיד אחרי הבחירות.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה