נתניה

פיירברג מתחזקת: ש"ס הודיעה על תמיכה, הנציגים עלו ללשכתה

I have 197views
אמש עלו ללשכתה של מרים פיירברג, ראש עיריית נתניה, יו"ר תנועת ש"ס בעיר אורן גבאי יחד עם המועמדים לחברי מועצת העיר מטעם ש"ס - והביעו בה תמיכה ברורה לראשות העיר • פיירברג: "אתם לא מתמקדים רק באוכלוסייה הדתית, זה חשוב בתקופה רגישה כמו שיש עכשיו"
אהרן גבאי, קיצוני מימין.צילום: ת"ת עוז והדר

מפלגת ש"ס בנתניה החליטה לתמוך בראש העיר המכהנת, מרים פיירברג. בהודעת המפלגה הבוקר (רביעי) נמסר בין היתר, כי "בברכת ובעידוד רבני העיר, עלו אמש ללשכת ראש העיר, יו"ר תנועת ש"ס בנתניה הרב אורן גבאי יחד עם המועמדים לחברי מועצת העיר מטעם שס והביעו תמיכה ברורה בראש העיר הגב' מרים פיירברג איכר לראשות העיר".

אורן גבאי מסר לאחר ההודעה על החלטת ש"ס לתמוך בפיירברג: "תנועת ש"ס התחדשה בקדנציה הזו בחברים שעוסקים בחינוך. אנו רוצים בקדנציה הבאה להתמקד בעיקר בחינוך, בנוער, לטפל בשכונות ועוד. אנו בטוחים שהמשך שיתוף הפעולה שלנו עם ראש העיר מרים פיירברג איכר, יביא לתוצאות טובות ומירביות".

ראש העיר מרים פיירברג איכר מסרה: "הקהל בנתניה הוא קהל מגוון ויש אוכלוסיה שלא מגדירה עצמה דתית וחרדית. הגישה שלכם היום, היא בשורה לעיר נתניה. הנציגים שיושבים כאן, לא מתמקדים רק סביב הנושא הדתי בעיר, מעניין אותם גם כלל האוכלוסיה, השכבות החלשות, זו גישה שאני מאוד אוהבת אותה ובמיוחד בתקופה רגישה כמו שיש עכשיו. אתם אנשים שאצלם רב המאחד על המפריד ואני בטוחה שבשיתוף פעולה נצליח להביא לאחדות בין כלל תושבי העיר נתניה".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. דוד

    רק אבי סלמה מרים בחוץ בעז"ה

כתיבת תגובה