אשדוד

אגודה משיקה את הקמפיין באשדוד: "חסידים של אנשי מעשה"

I have 430views
בסיעה האגודאית באשדוד בחרו קו נקי ומכבד המתמקד בהצגת העשייה ו'הקבלות' של הנציגים מהקדנציה החולפת • זה הקמפיין הראשון בעיר שיוצא יחד עם הפתק הצהוב לתמיכה בראש העיר ד"ר יחיאל לסרי
צילום פלאש 90

אחרי תקופת מלחמה ממושכת, בה נדחקה מערכת הבחירות לשולי סדר היום הציבורי, עולים מדרגה גם באגודת ישראל עם השקת קמפיין הבחירות תחת הסלוגן הנבחר "חסידים של אנשי מעשה".

הקו ההסברתי שנבחר לקמפיין מבקש לשים במרכז הפוקוס את ההישגים של נבחרת נציגי אגודת ישראל בקדנציה החולפת. "הקמפיין שאנחנו משיקים כעת מחדש הוא בעצם שיקוף הקדנציה של אגודת ישראל בעירייה", אומרים מנהלי הקמפיין, "הסלוגן שנבחר "חסידים של אנשי מעשה" משקף בדיוק רב את הדומיננטיות הרבה של נציגי אגודת ישראל. אנשי עשייה מסביב השעון, לכל אורך השנים – לכל אורך הקדנציה".

לדבריהם, "המסר ילך ויתחדד עם התקדמות הקמפיין והוא נובע מההבנה שאין משפחה בעיר שלא נהנתה באופן אישי מהפעילות המבורכת של כלל נציגי אגודת ישראל. יחיאל וינגרטן, שמואל שוק ועזרא שור, חתומים על כל המהלכים הגדולים למען הציבור החרדי באשדוד בשנים האחרונות", מסבירים בצוות הקמפיין, "מתוספת אלפי יחידות הדיור באמצעות האצת ההתחדשות העירונית במיקומים החשובים לציבור החרדי, עובר בהכפלת תקציבי האירועים והפעילויות לקהילות השונות וכן לכל משפחה ומשפחה, וכלה בסיוע היומיומי לכלל ולפרט בכל עניין, מתחבורה ועד ארנונה".

על נבחרת הנציגות הזו נוספו לקראת הבחירות הקרובות שמות נוספים ובעלי רקורד ציבורי מרשים: אברהם יונה שטרנפלד מראשי ונכבדי קהילת בני תורה בעיר, ופישל ויזל מקהילת מרכז חסידי ויז'ניץ ומהעסקנים הנמרצים בכל הפעילויות החסד שלה. "הצד השווה בכולם", אומרים במטה אגודת ישראל, "שהם אנשי מעשה, מחוברים לציבור ומחויבים לתוצאות. מה שאנחנו נעשה בקמפיין זה פשוט לדברר את מה שהם עשו ופעלו על מנת שהקהילות יתנו בהם את האמון ואת הכוח להמשיך ולפעול למען כולם".

המסר הנוסף שהקמפיין מעביר, הוא העובדה שלא משנה השיוך הקהילתי או העדתי שלך, אגודת ישראל היא הבית שלכם. "כתושבים אשדודיים", אומרים גורמים המעורבים במערכת הבחירות בעיר, "מה שמעניין אונו זה שהנציגים בעירייה ידברו אלינו במעשים, לא בהבטחות, ובנושא הזה יש לנבחרת של אגודת ישראל הרבה מה לומר. חסיד, ליטאי, או ספרדי, כולנו חסידים של אנשי מעשה", מסכמים כולם בשפת הקמפיין את המסר.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה