אשדוד

‏ברק סרי פורש מהמירוץ; חתם על הסכם רוטציה – יהפוך לרה"ע בשנה החמישית

I have 499views
ברק סרי חתם על הסכם פרישה מהמירוץ לראשות העיר אשדוד, ותמיכה במועמד שמעון כצלנסון - שבתמורה יהפוך אותו לראש העיר בשנה החמישית של הקדנציה, במידה ואכן יזכה • כל הפרטים
כצלנסון (מימין) וסרי. באדיבות המצלם

הסכם מעניין באשדוד נחתם היום (רביעי) בין ברק סרי, שהתמודד עד כה על ראשות עיריית אשדוד, לבין שמעון כצלנסון, סגן ראש העיר ויו"ר סיעת 'אשדוד יחד' בעיר. העיתונאי עמית סגל מדווח כי ההסכם שנחתם הבוקר בין השניים, כולל בתוכו פרישה של ברק סרי מהמירוץ לראשות העיר – אחרי מספר חודשים בהן לפי גורמים בעיר הקמפיין שלו "לא התרומם מספיק".

כצנלסון, איתו חתם סרי על ההסכם, הוא מנהיג העולים מחבר העמים באשדוד, נחשב מקורבו ואיש מפלגתו של יושב ראש 'ישראל ביתנו', חבר הכנסת אביגדור ליברמן. מדובר למעשה בהסכם רוטציה – כאשר בתמורה להסרת המועמדות של סרי לראשות העיר, ותמיכה בכצלנסון כמועמד לראשות העיר אשדוד, יאפשר האחרון לסרי לנהל בהמשך הקדנציה את העיר אם אכן ינצח.

עם זאת לא מדובר בהסכם רוטציה רגיל, של חצי כהונה לכל אחד. על פי ההסכם, כך מדווח סגל, סרי וכצנלסון ינהלו את העיר ביחד: ברק סרי יסיר את מועמדותו לראשות העיר כאמור, יתמוך בכצנלסון וסרי ייבחר לראש העיר רק בשנה החמישית של הקדנציה. עד אז יכהן כממלא מקום ראש העיר, בתמורה לתמיכתו בכצלנסון.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה