אשדוד

‏'המבשר' במתקפה נגד דרעי, על השארת מועמדו באשדוד: "גדרי הקדושה ייפרצו"

I have 380views
עיתון 'המבשר' במתקפה נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי בעקבות אי הסרת מועמדותו של נציגו אבי אמסלם לראשות העיר אשדוד: "מחאה נמרצת וחריפה נגד אישים חרדיים המבקשים להכתיר את המועמד לראשות העיר שמעון כצנלסון הידוע כמי שמבקש לפרוץ את כל גבולות הקדושה ולקעקע לחלוטין את הסטטוס קוו בענייני דת בעיר"
צילומים: פלאש 90

הבחירות המקומיות מובילות למתיחות שיא במפלגות החרדיות: עיתון 'המבשר', הביטאון של סיעת שלומי אמונים, יוצא הבוקר (שלישי) במתקפה חריפה נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי, בעקבות אי הסרת מועמדותו של נציגו אבי אמסלם לראשות העיר אשדוד. לטענת הביטאון החסידי, במידה ומועמדותו של אמסלם לא תוסר ייבחר לבסוף שמעון כצנלסון, שמתכוון להפר לרעה את הסטטוס קוו בענייני דת בעיר.

"הקרב על חומות הדת באשדוד: מחאה נמרצת נגד אישים חרדים המבקשים להדיח את רה"ע ד"ר לסרי לטובת הכתרת שמעון כצנלסון לראשות העיר", נכתב הבוקר בעיתון המבשר. "לגודל הבושה והחרפה, באמצעות התנגדות לראש העיר המכהן ד"ר לסרי, מבקשים אותם אישים להכתיר את המועמד שמעון כצנלסון המבקש לפתוח חנויות לממכר חזיר רח"ל ברחבי העיר והצהיר בגלוי על פריצת חומות השבת".

המתקפה בהמבשר על דרעי

"מערכת הבחירות באשדוד רושמת שיאים חדשים של התנהלות מופקרת – ובשם חשבונות פוליטיים אישיים. אישי ציבור באשדוד הביעו אמש מחאה נמרצת וחריפה נגד אישים חרדיים המבקשים להכתיר את המועמד לראשות העיר שמעון כצנלסון הידוע כמי שמבקש לפרוץ את כל גבולות הקדושה ולקעקע לחלוטין את הסטטוס קוו בענייני דת בעיר", מוסיפים בעיתון השייך למשפחת השר מאיר פרוש.

"אותם אישים מבקשים לעשות זאת באמצעות התנגדות והדחת ראש המכהן ד"ר לסרי שלאורך שנות כהונתו התנהל בהגינות עם הציבור החרדי המקומי ושימר את הסטטוס קוו בענייני הדת. הדברים מעוררים חלחלה ופלצות בכל אחד אשר שם יהודי ייקרא, שכן אותו כצנלסון הכריז אך לפני ימים אחדים על רצונו לפתוח חנויות לממכר בשר חזיר רח"ל ברחבי העיר כשהבהיר כי "באזורים החרדיים" לא ייפתחו חנויות שחץ אלו. באותו מעמד אף הצהיר בגלוי על פריצת חומות השבת כשאמר כי "לא אאפשר שאשדוד תהיה סגורה באשדוד", מה שמלמד על כוונותיו לפרוץ את גבולות השבת בכל רחבי העיר", נכתב לסיום.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה