יהודה ושומרון

המועמד לראשות המועצה פנה לגלנט: "העובדה שאין תחנת דלק – סכנה ביטחונית"

I have 67views
לאור התרבות הפיגועים באזור שומרון, פונה לשר הביטחון גלנט המועמד לראשות המועצה תמיר בן שלומי, מי שכיהן 15 שנים כיו"ר היישוב ברוכין, ומתריע על סכנה ביטחונית חמורה באזור: "העובדה כי אין ולו תחנת דלק אחת בתחומי המועצה"
הפיגוע בתחנת הדלק בעלי. צילום: פלאש 90

לאור התרבות הפיגועים באזור שומרון, פונה היום (שני) לשר הביטחון גלנט המועמד לראשות המועצה תמיר בן שלומי, מי שכיהן 15 שנים כיו"ר היישוב ברוכין, ומתריע על סכנה ביטחונית חמורה באזור: "העובדה כי אין ולו תחנת דלק אחת בתחומי המועצה. יש להתחיל להקצות קרקע ולזרז באופן מיוחד את האישורים המתבקשים לתחנת דלק".

במכתב נכתב: "כתושב ברוכין שבשומרון כבר למעלה מ-20 שנים, מתוכן מעל 18 שנים שבהם פעלתי כיו"ר ברוכין וחבר מליאת המועצה, אני מוצא לנכון לפנות אליך ולהתריע על סכנה ביטחונית חמורה.
כידוע לכולנו, בתקופה האחרונה התרבו הפיגועים הקשים ביו"ש, אשר גובים מחיר דמים יקר. קיים נושא קריטי שאינו מטופל ואנו יודעים כי הוא מהווה סכנה ביטחונית חמורה, והוא עלול לגבות חיי אדם".

"בכל תחום מועצה אזורית שומרון, המתפרשת על שטח ענק מצפון השומרון כולל גוש תאנים (שבי שומרון, ענב, אבני חפץ) יישובי גב ההר ומערב השומרון- אין ולו תחנת דלק אחת! המחשבה, כי תושבים עלולים להיתקע עם רכבם ללא כל אפשרות למלא דלק ולהמשיך בדרכם, או המחשבה על ההכרח לצאת לנסיעות מיוחדות על מנת למלא דלק, באזור בו לצערנו מתרחשים פיגועים וכל עצירה בצד היא בבחינת סכנת חיים- היא בלתי נתפסת".

"סימפטום לכך הוא הנוהג בקרב חלק מתושבי המועצה במיוחד בישובים הרחוקים להצטייד בג'ריקנים של דלק למקרה חירום. המציאות בשטח מחייבת הקמת תחנות דלק בתחום מ.א שומרון. אני פונה אליך בקריאה לבחון את הנושא לעומק ולהורות על הקמת תחנות דלק מיידית, כחלק מהיערכות חירום ביטחונית לשמירה על חיי התושבים", הוסיף בן שלומי לסיום.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה