יהודה ושומרון

ראש מועצת קריית ארבע-חברון מודיע: לא אתמודד לקדנציה נוספת

I have 155views
אליהו ליבמן מסר בהודעת הפרישה שלו: "תודה גדולה לתושבי המועצה כולה שנתנו בי את האמון שלהם בחמש שנים האחרונות. כל שעשיתי היה מתוך תודעת שליחות עבורם גיבורי חיל"
ליבמן. צילום: הלל מאיר

ראש מועצת קרית ארבע חברון אליהו ליבמן החליט שלא להתמודד לקדנציה נוספת. כך הודיע הערב (חמישי) ליבמן. מלשכתו נמסר כי "ליבמן, סא"ל במיל' ואח שכול, שימש בקדנציה האחרונה כראש המועצה ובתקופתו חוותה המועצה פריחה בתחומים רבים וביניהם בתחום החינוך כאשר ממוצע הזכאות לבגרות הוא מהגבוהים ביהודה ושומרון".

"בתקופת ליבמן זכתה המועצה למנות רב ראשי למועצה לאחר עשור של חוסר במרא דאתרא, תשתיות הכבישים שופרו דרמטית עם בנייתו של כביש עוקף לב יהודה כולל רמזורים גשרים מנהרות ונתיבים נוספים כדי להקל על הנוסעים לעיר הקודש ירושלים וממנה לעיר האבות, בשנים אלו תוכננו וקודמו כאלף יחידות דיור לזוגות צעירים, נבנו מוסדות חינוך, מעונות וכיתות נוספות לבתי ספר וכן פארקים, גני שעשועים וספורט ושלל פעילויות תרבות ותרבות תורנית, חוגים, פעילויות לנוער המשובח כולל תנועות הנוער ולגיל השלישי ולעולים, מרכז צעירים ופעילויות ספורט. האתגרים בקדנציה הזו היו מרובים וביניהם משבר הקורונה העולמי וחמש מערכות בחירות", נמסר בנוסף.

ליבמן אמר היום כי הוא "רוצה להודות לקב"ה יתברך על הזכות לשמש כשליח ציבור בעיר האבות קרית ארבע-חברון וכן להודות לעובדי ומנהלי המועצה המסורים, וליחידות הסמך – המרכז הקהילתי 'תקוותנו', למועצה דתית ולמרכז החוסן, לעובדי ומנהלי החברה הכלכלית שליבמן משמש כיושב ראש החברה, וגם ל-40 מנהלי מוסדות החינוך המצויינים בבתי הספר הגנים והמעונות".

"ברצוני להודות גם לחברי מליאת המועצה ולשותפיי לסיעה במליאה ישראל ברמסון, ישראל אזולאי וליטי סעייד, וכן לכל משרדי הממשלה שסייעו לצמיחתה ופיתוחה של עיר האבות. תודה גדולה גם לתושבי המועצה כולה שנתנו בי את האמון שלהם בחמש השנים האחרונות ושרבים מהם היו בשותפות קהילתית ובהתנדבויות רבות למען הכלל, תודה גדולה לרבנים ולרכזות הקהילה ולוועדי השכונות על האכפתיות והשותפות. כל שעשיתי היה מתוך תודעת שליחות עבורם גיבורי חיל", הוסיף.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה