אשדוד

אבי אמסלם: "לא הייתי רוצה לקבל את תמיכת נתניהו"

I have 627views
מועמד ש"ס לראשות העיר אשדוד, אבי אמסלם, מצהיר לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן: "תראו שכל הקהילות הספרדיות יתמכו בנו. הם עדיין לא הודיעו רשמית על תמיכה בי, כי באשדוד אנחנו מחכים לאחרי החגים"

‏אבי אמסלם, מועמד ש"ס לראשות העיר אשדוד, התראיין הערב (שני) לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן במהדורת החג. מוקדם יותר היום ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע על תמיכתו במועמד הנגדי, יחיאל לסרי, אך לטענת אמסלם "עם כל הכבוד וההערכה לנתניהו – הליכוד מכניס בקושי חצי מנדט למועצת העיר, יש להם אפס משמעות במועצה. הם אוהבים להתבשם בסקרים, שיתבשמו".

"אני מדבר איתכם בהיגיון, לא יודע סקרים. ש"ס באשדוד חזקה וגדולה, אגודת ישראל התפצלה לשניים", לדברי אמסלם. "לא הייתי רוצה לקבל את תמיכת נתניהו, מספיק לי התמיכה של מועצת חכמי התורה. יש אזורים שאין לי מה לחפש שם, אני לא משקיע שם. הליכוד באשדוד מביא כ-40 אלף קולות בבחירות לכנסת, אבל במוניציפלי זה שונה והם מתפזרים".

אמסלם נשאל האם הריצה שלו לראשות העיר היא 'אמיתית' ו'עד הסוף'. לדבריו: "אמרו שלא נגיש והגשנו, אומרים ואומרים כדי להחליש. רצים עד הסוף, ביום הבחירות תראו את השם אמסלם בקלפי". לשאלה האם כלל תומכי ש"ס יצביעו לאמסלם, מאחר ולסרי נראה יושב בסוכת האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא, השיב: "תראה שכולם יתמכו בנו. הם עדיין לא הודיעו רשמית על תמיכה בי, כי באשדוד אנחנו מחכים לאחרי החגים".

"אני חי את השטח, נפגש עם אנשים שמעולם לא נפגשנו. לא יודע מאיפה זה בעייה, סיעתא דשמייא, אבל מרגיש חיבור חזק וזה יבוא לידי ביטוי בבחירות. נהיה המפלגה הגדולה במועצת העיר", הצהיר לסיום. בעניין ברק סרי, הבהיר כי "כרגע יש 7 מתמודדים, ואם איזה 3 או 4 מתמודדים יחברו יחד אז הבחירות יסתיימו. אין לי משמעות במקרה כזה".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 9 תגובות

 1. אלי

  השטן קפץ לכם .אין סוף לחזירות

 2. האדמור

  חלומות באספיה

 3. אילה

  כל הספרדים וגם האשכנזים צריכים לבחור באבי אמסלם הוא היחיד שהשקיע בחרדים
  אם זה בטיולים בבית הזמנים עלונים סליחות חוגים לילדים בחינם ועוד המון דברים שאף אחד לפניו לא עשה אז אל תעלמו לו עכשיו כשהוא צריך אתכם זה הדרך שלנו להחזיר לו טובה …
  במיוחד הציבור האשכנזי שהשתתף בכל הפעילויות ללא יוצא מן הכלל!

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חרתתן ש"ס באשדוד תתרסק בגלל המחלוקת שום רב גדול שבעיר לא הולך עם אמסלם שכולו אגו ונקמנות הציבור הספרדי לא תמים לאמסלם בסיבוב הזה אין סיעתה דשמיא הוא רוצה להמליך את ברק סרי ולכן שניהם יפלו ויפסידו. כל הרבנים עם לסרי

 5. אורטל

  חרתתן ש"ס באשדוד תתרסק בגלל המחלוקת שום רב גדול שבעיר לא הולך עם אמסלם שכולו אגו ונקמנות הציבור הספרדי לא תמים לאמסלם בסיבוב הזה אין סיעתה דשמיא הוא רוצה להמליך את ברק סרי ולכן שניהם יפלו ויפסידו. כל הרבנים עם לסרי

 6. אנה

  אתה ראש עיר, רק בראש שלך.

 7. קקקק

  אבי אתה חי בקליפ שחרר אתה לא מתאים אחי נקודה הכל עיניין של אגו נקודה

 8. אלי לוי

  עזוב…רואה אמסלם…קופץ לי בראש הזוי הכנסת….לא תומך!

 9. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  SPUE SPUE

כתיבת תגובה