אשדוד

הגר"מ מאזוז במכתב: "יש לתמוך ביחיאל לסרי"

I have 195views
ראש ישיבת 'כיסא רחמים', ממנהיגי הציבור הספרדי, הגר"מ מאזוז, צירף את חתימתו למכתב התמיכה של הגר"מ אבוחצירא המורה לבחור ברה"ע אשדוד יחיאל לסרי • לרב מאזוז מאות תלמידים באשדוד, ולכן מדובר בתמיכה משמעותית מאוד

התמיכה של הרבנים הספרדים בראש עיריית אשדוד, יחיאל לסרי נמשכת ומתעצמת, כשהיום (חמישי) מתפרסמת תמיכתו של הגאון רבי מאיר מאזוז, ראש ישיבת כסא רחמים שלו מאות תלמידים המתגוררים באשדוד והולכים לאורו.

ראש ישיבת 'כיסא רחמים', מרן הגאון רבי מאיר מאזוז, צירף את חתימתו למכתב תמיכה נלהב שכתב הגאון רבי מאיר אבוחצירא, מהדמויות המשפיעות ביותר בציבור הספרדי בעיר אשדוד, בו הוא כותב על לסרי: "שמו הטוב הולך לפניו ובמשך שנים רבות קידם פעל ועשה רבות למען שגשוגה של העיר בתחומים רבים, בהאדרת תורה ויהדות, בהנחלת מורשת ישראל לילדי העיר, השקעתו הגדולה בתחום החינוך, בבניית בתי ספר וגני ילדים ועוד הישגים חשובים ושמירה על הסטטוס קוו".


מכתב התמיכה

עוד הוסיף הגר"מ אבוחצירא: "והוכיח כבר מתוך פעולותיו הברוכות, שמטרתו להמשיך ביתר שאת, להביא לקידומה של העיר מתוך רצון ונחישות לפעול ולעשות לרווחת הכלל והפרט. לכן חשוב ומצווה לתמוך בראה"ע ד"ר יחיאל לסרי אשר לו אהבה והערכה גדולה לתורה וחכמיה, זכה לברכותיהם של גדולי הרבנים והאדמו"רים ובשעתו זכה לברכתו של מרן רבינו הגר"ע יוסף זצוק"ל".

על כך הוסיף הגר"מ מאזוז בכתב ידו: "גם אני מצטרף לתמוך בד"ר יחיאל לסרי, בהצלחה רבה". התמיכה הכתובה מצטרפת לביקור שערך ראש עיריית אשדוד במעונו של ראש הישיבה לפני תקופה במהלכו התקבל בחמימות יתירה וזכה לברכה איתנה שימשיך לכהן על כיסאו ימים רבים.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה