פרסום ראשון

השרים הוזעקו לפגישה דרמטית, מזכר הבנות מנע פיצול

I have 373views
פרסום ראשון: פגישה דרמטית שהתקיימה בשבוע שעבר בביתו של חנוך זייברט, שעות להגשת הרשימות, מנעה פיצול חסידי בבני ברק • ציטוטי שיחת פרוש וזייברט, בפגישה לשם הוזעקו שרי אגודת ישראל • מזכר הבנות שלא נחתם
חברי אגודת ישראל. צילום: פלאש 90

הערב (שלישי) דיווחנו בפרסום ראשון במהדורה המרכזית. מאיר פרוש ושלומי אמונים איימו כידוע להגיש רשימה נפרדת למועצת העיר בבני ברק, נפרדת מהסיעה המרכזית, בגלל שלטענתם חנוך זייברט ניסה להתערב בנציגי המועצה שלהם בבני ברק ולנסות להחזיר את קוסטליץ – אפילו שקוסטליץ הודח אחרי פריימריז שנערכו בשלומי אמונים. עד כה זה מה שידוע.

הנה הפרטים המעניינים מאחורי הקלעים: יום חמישי האחרון, שעות לסוף זמן הגשת הרשימות, סערה באגודת ישראל. מסתבר ששרי וחברי הכנסת של אגודת ישראל (יצחק גולדקנופף, מאיר פרוש ויעקב טסלר) הוזעקו בגלל האיום של שלומי אמונים לריצה נפרדת בבני ברק, לבית של זייברט בעיר. כל זה כאמור שעות לפני הגשת הרשימות, במטרה להגיע להבנות מול פרוש.

מאיר פרוש פנה לזייברט שמכהן גם כמזכ"ל אגודת ישראל, והזכיר לו איך לפני 2 קדנציות הם סירבו לבקשה של מרן כ"ק האדמו"ר מערלוי להכניס חבר מועצה מסוים לרשימה בירושלים – והתעקשו על חבר מועצה אחר כי הוא נבחר בפריימריז. פרוש אמר לזייברט: "מה ההבדל אז והיום? גם קוסטליץ הודח בגלל פריימריז. זה מה שהציבור רוצה".

זה נגמר בכך שגובש מסמך הבנות בין כל חלקי אגודת ישראל, על התפקידים ועל סדר הרשימה של אגודה בבני ברק. סיכמו "לחתום על המסמך בקרוב", בפועל זה לא קרה עד עכשיו אבל רק מבהיר עד כמה אגודת ישראל בבני ברק הייתה קרובה לפיצוץ כפי שקרה במספר ערים. הצדדים מתעקשים שהיום הם כבר "עם הפנים קדימה, מאוחדים במטרה לפעול לניצחונו של זייברט"

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. ינקל מוצקין

    הכל מסחררה שמור לי ואשמור לך .העיר מתנהל כעיר ערבי בדרום שחיתות וריקבון הכל שיבטי ומשרת רק את העסקנים

  2. ר

    חבל מאוד העימותים הללו מקרינים לכל החברה בישראל דיר באלכום, אתם נוהגים באנוכיות ובחוסר אחריות במקום לשרת את הציבור שלכם נאמנה ולבצע את השליחות מתוך יושר הגינות לעבודת השם יתברך

כתיבת תגובה