אשדוד

יו"ר ההסתדרות תומך ביחיאל לסרי: "משלב חזון ודאגה בלתי פוסקת"

I have 177views
יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד מצהיר על תמיכה בראש עיריית אשדוד, אשדוד יחיאל לסרי לקדנציה נוספת: "עיר מורכבת תרבותית, ויחיאל מוכיח כבר 15 שנה במנהיגותו כיצד בונים מרקם חיים משותף ובכבוד הדדי. אשדוד חייבת לשמור על הקיים"
ארנון בר דוד. צילום: פלאש 90

פחות מיומיים לסיום מועד הגשת הרשימות: יושב ראש ההסתדרות ארנון בר דוד מצהיר היום (רביעי) על תמיכה חד משמעית בראש עיריית אשדוד אשדוד יחיאל לסרי לקדנציה נוספת. "אשדוד היא עיר מורכבת תרבותית, ויחיאל מוכיח כבר 15 שנה במנהיגותו כיצד בונים מרקם חיים משותף ובכבוד הדדי. אשדוד חייבת לשמור על הקיים", אמר בר דוד בפגישה שקיים עם לסרי.

אשדוד היא למעשה העיר היחידה שאליה הגיע בר דוד כדי להביע תמיכה פומבית בראש עיר. הוא ציין בפגישה את הניהול המצוין שממנו נהנית עיריית אשדוד והעיר אשדוד בהנהגתו של לסרי, את מחויבותו העמוקה של ראש העיר לעובדי ועובדות העירייה, לעובדי החברות העירוניות וגם לעובדים תושבי העיר המאוגדים במפעלים ברחבי אשדוד.

"אני מכיר את ההיסטוריה של אשדוד, ויכול לקבוע שאשדוד יכולה הייתה להגיע להישגים כאלה מצוינים בכל תחומי החיים רק עם ראש עיר כמו לסרי, איש עם חזון ודאגה בלתי פוסקת לעובדים ולעובדות. השילוב של שניהם, הפך את העיר היפה הזו לעיר לתפארת. זה קרה כי בראשה עומד מנהיג אמיתי, שיודע לנווט קדימה ולפעול תמיד אך ורק למען טובתם של מעל רבע מיליון תושבים. תושבי אשדוד צריכים לשמור על הקיים, יש עוד שנים רבות ליהנות מיכולותיו וממנהיגותו של יחיאל לסרי", אמר בר דוד.

ראש העיר לסרי הודה לארנון בר דוד על התמיכה: "במשך שנים ניהלנו יחד מאבקים משותפים, ותמיד בבסיסם עמדו התושבים ורווחת העובדות והעובדים בעירייה ובחברות העירוניות. יש לנו הון אנושי מצוין, והוא הבסיס להצלחה שלי ושל כולנו להצעיד את אשדוד קדימה לשורה הראשונה של מדינת ישראל".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אברהם אבינו ג'וניור

    השמאל רוצה להרוס את היהדות במדינה !!!

כתיבת תגובה