בני ברק

מפתיע: אחרי 26 שנות שירות ציבורי – אברהם רובינשטיין פורש מהעירייה

I have 436views
ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין שלח מכתב לחברי מועצת גדולי התורה בבקשה לסיים את תפקידו בעירייה, בסיום הקדנציה הנוכחית לאחר 26 שנים של שליחות: "תפילה בי כשם שקיבלתי שכר על הדרישה בך אקבל שכר על הפרישה"
אברהם רובינשטיין. פלאש 90

מפתיע: אחרי 26 שנים בשירות הציבורי, ראש עיריית בני ברק ויו"ר דגל התורה בעיר, אברהם רובינשטיין, מודיע הצהריים (שלישי) על פרישה מהחיים הפוליטיים. במכתב ששלח למרנן ורבנן, חברי מועצת גדולי התורה, הודיע על פרישתו עם הציטוט "כל העוסקים עם הציבור יהיו עוסקים עמהם לשם שמים שזכות אבותם מסייעתם בידם". מי שיחליף את מקומו הוא מנחם שפירא, שצפוי להתמנות לממלא מקום ראש העיר בקדנציה הקרובה.

"וז"ל הרבינו בחיי כל העוסקין עם הציבור, כלומד גדולי העיר שהם עמלים בצרכי ציבור והולכין בשבילם לדבר המלך או אל שר הצבא יש להם להתעסק בצרכיהם לשם שמים כלומר לתועלת ולכבודם ולא להשתרר עליהם ולא להתגדל שזכות אבותם מסייעתן בלומר שזכות אבותם של ציבור מסייעת את העוסקין עמהם, וכל מה שעולה בידם בזכות הציבור הוא", כותב רובינשטיין.

"זכיתי בס"ד למעלה מחצי יובל שנים לשרת את העיר ותושביה בשליחותם ובהכוונתם של מרנן ורבנן חברי מועצת גדולי התורה זצוק"ל ושליט"א בתפקידים עירוניים שבחלק מהשנים היו בשכר ובחלק מהשנים בתפקידים שלא ע"מ לקבל פרס עד לימים אלו בתפקידי כראש עיריית בני ברק. אף שבעבר פניתי למורי ורבי מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי זצוק"ל בבקשה ושאלה לפרוש מהעשייה העירונית הורה לי מו"ר זצוק"ל להמשיך בתפקידים ולשמש שליח ציבור עבור העיר ותושביה", לדבריו.

"בימים אלו לקראת סיום תפקידי כראש עיר כאשר זכיתי בס"ד לנצח על מהפך עצום שלא היה כמותו הן ברוח והן בגשם על כל המשתמע בהדרכתם ובליווים לכל אורך השנים תמידין כסדרן של מרנן ורבנן. על אף בקשתם של מרנן ורבנן שליט"א מהימים האחרונים להמשיך בתפקידי בעשייה העירונית אני מביע רצוני ובקשתי ובסיום תקופת כהונתי ברה"ע לסיים את שליחותי בתפקידי במערכת העירונית בעיריית בני ברק. ובתפילה בי כשם שקיבלתי שכר על הדרישה בך אקבל שכר על הפרישה", הוסיף לסיום.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה