אלעד

פרוש: "הייתי יוצא נגד דרעי ב-300 קמ"ש"

I have 5880views
ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי: "גם לי יש בטן מלאה עליו, הוא יודע בדיוק מה אני. הייתי יוצא נגדו ב-300 קמ"ש אבל לא רציתי, היה השבוע קטע שהוצאתי בצל, לא אני הבאתי את הבצל ואם הוא נפגע אני מתנצל"
ישראל פרוש בכנס בחירות. צילום: פלאש 90

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש התראיין הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת עו"ד אבי בלום ואמר: "יש אנשים שחושבים שבבחירות אפשר לומר מה שרוצים ואח"כ לשכוח ולהמשיך כרגיל. העובדות הן, שלפני עשור קיבלתי את העיר עם חשב מלווה וכשאנחנו שנייה לפני וועדה קרואה. אני מחובר לעיר הזו ואני לא כאן כדי לעשות סיבוב. זה לא סוד שביקשו ממני לעבור לערים אחרות אבל אני מחובר כאן לעיר. את כל החיים הציבוריים שלי שמתי באלעד. אני כאן כדי לסיים מהלך ואת המהפכה באלעד. גם אם אני לא אנצח חלילה, אני נשאר אלעדי. אני לא יודע אם יש הרבה אנשים שמכירים את אלעד, עוד שבוע אדבר איתכם כראש עיריית אלעד"

על סוגיית הנוער בעיר: "כשנכנסתי לתפקידי התייעצתי עם ח"כ אשר שכיהן כרה"ע בבני ברק. הוא שלח אותי לקחת את יחיקם גמליאל והוא אכן עושה פלאים בעיר. תמיד צריך לתקן עוד. יש כאן בולדוזר בשם ישראל פרוש. בנוער צריך להמשיך ולהכניס הרבה יותר"

על תמיכת חסידות ויזניץ במועמד המתחרה: "אני חושב שזה הדבר הכי כואב שקרה לי במערכת הזו. כואב לי, אני בוכה על זה אבל לקחתי על עצמי לא לדבר על זה. מצד שני – אולי יוצא מזה דבר טוב – כי אומרים שאני מוכר את העיר לחסידים, אבל דווקא חוסר התמיכה של ויזניץ מוכיחה הפוך, הגבאי של האדמו"ר טען בפני ברק צברי שאני 'נותן את כל העיר לפרענקים'. הייתי השבוע בקברי צדיקים והם יודעים בדיוק מה עשיתי והם יגנו עליי. אבל מה שקרה כואב לי מאוד, ואני ממש בוכה על זה".

על ניהול העיר כמו 'שטיבל', כאשר הוא מחזיק רק בטלפון כשר: "בני גנץ שאל אותי איך אני כל הזמן עם החליפה, אמרתי לו שזה כמו המדים של לוחמי צה"ל. אני ממושמע לגדולי ישראל ולכן גם אני לא מחזיק שום מכשיר לא כשר. אני לא מכניס הביתה גם את עיתון המבשר. אם הייתי מחזיק מכשיר לא כשר הייתי מאזין מקודם לאריה דרעי וכעת הייתי יורה עליו בחזרה".

עוד אמר פרוש על יו"ר ש"ס דרעי: "גם לי יש בטן מלאה על אריה דרעי, הוא יודע בדיוק מה אני אבל אפתח את זה רק אחרי הבחירות. הייתי יוצא נגדו ב-300 קמ"ש אבל לא רציתי, היה השבוע קטע שהוצאתי בצל, לא אני הבאתי את הבצל ואם הוא נפגע אני מתנצל".

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    חחחחח עאלק לא הביא בצל

  2. אלעד

    חחחח חחחחח חחחחח חחחחחח

כתיבת תגובה