אלעד

‏בן גביר ל'קול חי', בסיור באלעד ובראיון: מדוע הוא תומך בפרוש? • צפו

I have 823views
השר איתמר בן גביר חזר פעמיים בימים האחרונים, בשיחה עם 'קול חי', על כך שהוא תומך בישראל פרוש לראשות העיר אלעד - וגם הסביר מדוע • בביקור חריג שקיים באלעד יחד עם השר פרוש ובנו, הזכיר השר לביטחון לאומי על הקמת כיתת הכוננות שמאבטחת את העיר
בן גביר בסיור באלעד עם פרוש. צילום: קובי סגל

הקרב על ראשות העיר אלעד, בעוד שבוע ימים בדיוק, צפוי להיות יצרי במיוחד. כשמועמד ש"ס יהודה בוטבול מביא את תמיכתה המפתיעה של חסידות ויז'ניץ, ישראל פרוש, ראש העיר הנוכחי, מביא את תמיכתו של השר איתמר בן גביר ומפלגת עוצמה יהודית. בימים האחרונים נראה שהשר לביטחון לאומי עושה הכול כדי שפרוש ינצח, כולל ביקור אישי מיוחד בעיר אלעד.

בסיור באלעד שקיים השר איתמר בן גביר ביום שישי האחרון, דקות לפיגוע הירי הרצחני בצומת מסמיה שם נרצחו שניים הי"ד, התייחס בן גביר לשאלת 'קול חי' מדוע הוא מגיע במיוחד לעיר. "אנחנו צריכים כאן באלעד שמשפחת פרוש, שישראל פרוש ימשיך להיות ראש העיר. שנוסיף עוד כוח וביטחון לאלעד. הוספנו כיתת כוננות ועוד אקדחים – לשמור על החיים של האנשים", אמר בן גביר לקובי סגל.

בן גביר קיים את הסיור באלעד יחד עם יושב ראש שלומי אמונים, השר מאיר פרוש ובנו ישראל פרוש, ראש העיר. הסיור הגיע אחרי שהודיע פומבית על תמיכתו בפרוש – מה שמבחינת מטה ראש העיר מהווה את הגורם המכריע בבחירות, כזה ש'מנטרל' את היתרון שצבר בוטבול עם תמיכת חסידות ויז'ניץ.

אלא שבן גביר לא מסתפק בכך. הבוקר עלה השר לראיון במהדורת הבוקר ב'קול חי' בהגשת בצלאל קאהן ודוד חכם, ובין שלל הכותרות הוא התייחס גם לבחירות המקומיות. "משפחת פרוש תמיד הייתה לצד הימין. את ישראל עצמו אני מכיר מפעילות כיתת הכוננות בעיר והוא שיתף עם זה פעולה בצורה מלאה", הבהיר בן גביר בראיון.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה