בית שמש

האסטרטג: "בלוך ניסתה למכור את בית שמש ולא הצליחה"

I have 375views
איש 'דגל התורה', האסטרטג אליהו ארנד למימרן במהדורה המרכזית: היה קמפיין לא ראוי, אבל לא נתעסק בזה עכשיו. היא הבטיחה בראיון שתתנכל למוסדות החינוך בערים המעורבות, פגעה ברב דוידוביץ בסוגיית המקוואות. היא ניסתה למכור לש"ס וגור את הכל, אבל כשהם החליטו לבחור באחדות - היא יצאה נגדם. בושה וחרפה שהיא עצמה רצתה למכור את העיר ולא הצליחה, והיא עושה קמפיין על זה"

האסטרטג, אליהו ארנד, איש דגל התורה בראיון לאבי מימרן במהדורה המרכזית בנושא בית שמש: "אפשר לומר שהאחדות ניצחה, יש סעיפים שצריך לשייף אותם. יש עוד מפלגות שעומדות במו"מ עם שמואל גרינברג, המועמד המוביל ללא שום ספק"

"מי שמעורב בפרטי ההסכם, יודע שהפרטים ברורים. היה קמפיין לא ראוי, אבל לא נתעסק בזה עכשיו. היא הבטיחה בראיון שתתנכל למוסדות החינוך בערים המעורבות, פגעה ברב דוידוביץ בסוגיית המקוואות. היא ניסתה למכור לש"ס וגור את הכל, אבל כשהם החליטו לבחור באחדות – היא יצאה נגדם. בושה וחרפה שהיא עצמה רצתה למכור את העיר ולא הצליחה, והיא עושה קמפיין על זה"

"כולם מבינים שגם לטובת היהדות בעיר, וגם במובן המקצועי של שירות לתושב, שמוליק גרינברג יותר טוב. כולם מבינים שיש צורך אמיתי להוביל את העיר, אין שום שיקול אחר. דגל התורה הובילה בערים השונות, וגם ש"ס ואגודת ישראל הביאו תוצאות יפות".

ארנד התייחס לטענות האפליה שהושמעו נגד גרינברג: "מי שמכיר את עיריית ירושלים יודע שתמיד היו בנות שהיו תקועות בבית. ב-4 השנים האחרונות הבעיה הזו נפתרה בידי שמוליק גרינברג, יחד עם יו"ר ש"ס בירושלים, הרב צביקה כהן".

האזינו>>>

//עוד כתבות

כתיבת תגובה