בני ברק

איש המספרים: "דגל סיפקה את הסחורה, מחכים שזייברט יספק"

I have 409views
איש המספרים של דגל התורה, אברהם ובר, טען אצל קאהן וחכם במהדורת הבוקר ב'קול חי': "גם הפעם דגל בירושלים תשחזר לפחות את ה-6, אגודת ישראל אולי תשחזר את השלושה מנדטים שיש לה כיום, אבל לא יותר"

הרב אברהם ובר, איש המספרים של דגל התורה, התראיין הבוקר (שני) אצל בצלאל קאהן ודוד חכם במהדורת הבוקר ב'קול חי'. בין היתר אמר כי "ירושלים לא מעניינת הפעם. הסיבה היא פשוטה – בפעם הקודמת 'נחתכו' הדברים, וכגודל ההצלחה כך גם הפעם דגל תשחזר את ה-6 לפחות, כאשר אגודת ישראל אולי תשחזר את השלושה מנדטים שיש לה כיום, אבל לא יותר".

ובר: "לאגודת ישראל יש את הבעיות הפנימיות שלה, בעיות מאוד קשות, ואני מקווה שביניהם יסגרו את העניינים". קאהן: "הפריימריז בבני ברק, לאן זה הולך?". ובר: "דגל תכניס לפחות 11 מנדטים, אני מאמין שגם 12. אגודת ישראל תכניס 6 או 7, ש"ס גם במספרים האלו. אולי יעקב וידר ייכנס, אולי אלבוים – זה פחות או יותר החלוקה בין 27 הנציגים במועצת העיר בני ברק".

קאהן: "השאלה למה זה רלוונטי, זה יגזור על הערים החרדיות האחרות רק או גם על הבחירות הארציות?". ובר: "כמו שאמרתי על ירושלים, אם בני ברק לא תהיה מספיק חזקה חוששני שיהיו מלחמות היהודים בתוך העירייה, בין דגל התורה לבין ראש העיר שבסוף הוא בעל הבית". קאהן: "דגל תומכת בזייברט? כי במכתב מרנן ביתד נאמן לא כותבים מילה על בני ברק. הרי יש הסכם".

ובר: "זה לא סתם, כנראה יודעים שההסכם לא בדיוק.. שאין להם את הביטחונות שהוא יקויים". חכם: "אבל אנחנו כשבוע לפני הבחירות, יכול להיות שלא תתמכו בזייברט?". ובר: "במונחי בחירות זה לא מעט זמן, ודגל כבר סיפקה את הסחורה – עובדה שבוסו לא מתמודד – וכעת מחכים שזייברט יספק את הסחורה".

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. יש אמונה

    זייברט אסור לך להכנע לתכתיבי העסקנים של דגל
    גדולי התורה של דגל התורה מעריכים אותך ודיברו רק טוב על זייברט מה הסיפור עכשיו פתאום שכמה עסקנים מלכלכים עליו סתם
    ותראו בקו עיתונותאיך נציג חרדי מדבר מול גודי שרק מעוניין לעשות לזייברט גוש חוסם פשוט לא מצבעים לדגל של גודי

כתיבת תגובה