כל הערים

מנחם שפירא נגד ש"ס: "התחשבנה איתנו והפרה הסכמים"

I have 6440views
יו"ר דגל התורה בבני ברק, מנחם שפירא, באיום משמעותי: "מבחינה מספרית אנחנו יכולים לרוץ לבד לכנסת. רבני דגל התורה שלחו מכתב לאדמו"רי אגודת ישראל והזהירו שהמהלכים בבחירות המקומיות עלולות לגרום לפילוג ברשימה הארצית"
מנחם שפירא, יו"ר דגל התורה בבני ברק. באדיבות המצלם

יו"ר דגל התורה בבני ברק, מנחם שפירא, הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת עו"ד אבי בלום: "בדגל התורה לקחנו כל עיר והחלטנו לפי טובת העיר. לא הצבנו מועמדי נקמה או כאלה שאין להם סיכוי. עשינו בכל עיר מה שנכון לעיר. מפלגות אחרות פעלו אחרת. אני חושב שהשיח צריך להיות חיובי ומכבד. לא התחשבנות קטנונית. לשווק את האידיאולוגיה שלנו כמו שצריך. צר לי שהשיח הוא התחשבנות בעיר אחת בגלל עיר אחרת".

על בני ברק: "הייתה לנו זכות וטו ואכן השתמשנו בה. היו לנו סיכומים מול המפלגות האחרות לגבי ערים אחרות, חלקם בכתב וחלקם בע"פ. צר לי מאוד שהם בחרו להפר הסכמים. כרגע הם לא איתנו ואנחנו עם הפנים לניצחון".

בית שמש: "שמוליק גרינברג יהיה ראש העיר בבית שמש בוודאות. כל מועמדות אחרת היא כדי להעלות את עליזה בלוך. נלחמנו פעם קודמת בעליזה בלוך ושכנענו את האנשים לתמוך באבוטבול למרות שהציבור לא רצה. אין תיאוריה שאבוטבול יעלה לסיבוב שני מולה".

צפת: "אם היינו רוצים להתחשבן עם ש"ס לא היינו חותמים על דיל בצפת. אנחנו בוחנים כל עיר לגופה".

באלעד: "ראש הישיבה הגר"ד לנדו הכריע שנתמוך בפרוש ואנחנו מצייתים בלי שאלות. מי שמכיר את המפה יודע שהכל עדיין פתוח".

ועל ההשפעה על הבחירות לכנסת: "מבחינה מספרית אנחנו יכולים לרוץ לבד לכנסת. רבני דגל התורה שלחו מכתב לאדמו"רי אגודת ישראל והזהירו שהמהלכים בבחירות המקומיות עלולות לגרום לפילוג ברשימה הארצית".

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    חצוף הוא כאילו שומר על כל ההסכמים

    באלעד היה לך הסכם אם ש’’ס ואתה הפרת אותו
    אנשים לא מתביישים!!

כתיבת תגובה