‏ח"כ מהציונות הדתית: "הדילים ברשויות המקומיות נכפו עלינו"

I have 590views
ח"כ אוהד טל, שהוביל את המאבק לדחיית הבחירות המוניציפליות, כותב: "הבחירות והדילים של הרשויות המקומיות כיוון שנכפו עלינו, חייבות להיות מלוות ברוח האחדות והמלחמה"
ח"כ טל. צילום: פלאש 90

בציונות הדתית, שנאבקו על דחיית הבחירות המקומיות ואף הצליחו בכך לבסוף, מנסים לעשות הכול כדי שמערכת הבחירות תתקיים על 'אש נמוכה' – בפרט ברקע החללים שנופלים ברצועת עזה, ועשרות אלפי הלוחמים שנלחמים מול חמאס וחיזבאללה. בעקבות כך, יוצא היום (שלישי) אחד מח"כי מפלגתו של בצלאל סמוטריץ', במסר בנושא.

חבר הכנסת אוהד טל, ממפלגת 'הציונות הדתית', כתב כי יש להרגיע את הרוחות בכל הנוגע לבחירות המקומיות – ולנסות להרבות בכמה שיותר אחדות. "הבוקר נפלו שלושה חיילי צה"ל. שלוש משפחות שחרב עליהן עולמן. ולהבדיל, שני חטופים שחזרו אמש מהשבי. שתי משפחות שהשיבו לחיקן את היקר מכל. בזה עסוק רוב עם ישראל", כותב טל.

"הבחירות והדילים של הרשויות המקומיות כיוון שנכפו עלינו, חייבות להיות מלוות ברוח האחדות והמלחמה", הוסיף וכתב חבר הכנסת אוהד טל. כזכור, טל היה זה שהוביל את המאבק בתוך הציונות הדתית בנוגע לדחיית הבחירות המקומיות – עד שהצליח להגיע להסכמות מול המפלגות החרדיות, שביחד החליטו לדחות במספר חודשים בעקבות מלחמת "חרבות ברזל".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אין לדילים שום משמעות מעשית לתושבים שיבחרו אך ורק לפי השירות שקיבלו

כתיבת תגובה