כללי

דוד חכם לשס: "תפסיקו לזלזל במצביע הספרדי"

I have 797views
דוד חכם התייחס במהדורת הבוקר לקמפיינים של ש"ס באלעד ובית שמש: "תפסיקו לקשקש במוח על דיל עם ויז'ניץ. תספרו לנו מה אתם עושים למען התושבים"

בפתח מהדורת הבוקר בקול חי (רביעי) עם בצלאל קאהן ודוד חכם, העלה חכם את נושא הבחירות המקומית והתייחס לדילים הפוליטיים בדגש על אלה שעשתה שס, כשלדבריו – המועמדים והיחצנים של שס עסוקים בדילים ובפוליטיקה, במקום להסביר לתושבים בכל עיר, מה הם מתכוונים לעשות ולשנות. "אתה שומע את משה אבוטבול של ש"ס מבטיח משהו לציבור?", שאל חכם והוסיף: "נניח יותר מוסדות חינוך, יותר מקוואות, כבישים מתוקנים? הם מדברים לתושב? או שהכול זה במסגרת דילים – ויז'ניץ תומכים בי אז אני יעלה לסיבוב הראשון, ההוא יעלה לסיבוב השני, שחמט אחד גדול. אני גר בפתח תקווה, ורואה את רמי גרינברג שייבחר ברוב מוחץ – מדבר 'דוגרי' לתושבים, אומר שישפר את פני העיר, מדבר לתושב. ולצערי אני לא רואה את זה בערים החרדיות. אני אומר את זה בצער".

שותפו להגשה בצלאל קאהן, השיב: "אלו שיבחרו בכל מקרה ברחבי הארץ, חייבים לעשות איזשהו קמפיין כדי שיידעו שהם קיימים. הרי אין מועמד משמעותי מול רמי גרינברג ומול משה ליאון. לגבי בית שמש יש קמפיינים, כולם מבטיחים עוד בתי כנסת, מוסדות חינוך, תעסוקה ובית חולים. אממה? השיח הנייעסני מדבר על פוליטיקה, למי יש יותר סיכוי".

חכם: "לא, אני לא רואה קמפיינים".

מבית שמש המשיך חכם למועמד שס באלעד: "יהודה בוטבול של שס באלעד – אני אומר לך את זה כספרדי, או כמו שאתה אומר שאני שסניק… בוטבול הסביר לציבור מה יעשה אחרת מישראל פרוש? או שרק אמר 'אני מנצח כי עשיתי דיל עם ויז'ניץ'? זה כואב לי… לא ראיתי באלעד קמפיין שמדבר לתושב הספרדי, זאת הסיבה ש-78% ממאזיני קול חי הצביעו שלא מעניין אותם הבחירות. לא מדברים אליהם, הולכים על הראש שלהם. הם בכיס, וביום פקודה יוציאו אותם מהכיס וישלשלו אותם לקלפי. אני רוצה לשמוע מה אתם הולכים לעשות בכל עיר ויסלחו לי החברים בשס – אל תכעסו עלי – בואו תדברו לתושבים. דוגמה טובה לזה זה אבי אמסלם באשדוד שכן עושה את זה, אבל יהודה בוטבול באלעד ומשה אבוטבול בבית שמש לא עושים את זה ולא פונים לתומך הספרדי שלהם והלוואי ובגלל כעס של כל מיני נציגים עלי בגלל הדברים עכשיו – יצליחו בשבוע וחצי שנותר לשפר את הקמפיינים, לפני שמדברים על נצחונות מובטחים באלעד ובבית שמש. זה זלזול בציבור, תפסיקו לקשקש במוח על דיל עם ויזניץ. אני מדבר אתך כספרדי, תפסיקו ללכת לנו על הראש!!!".

קאהן סיכם את הנושא ואמר: "אין פה בחירות. דילים ואנטי-דילים ארציים שעושים נזק לציבור החרדי. ההפך מטובת הציבור".

האזינו:

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אתם צודקים לחלוטין !!!
  וזו בדיוק הסיבה שחלק ניכר מהתושבים כלל לא משתתפים בבחירות.
  אין להם קמצוץ אמון בעסקנים שדואגים רק לעצמם.

 2. יוסי

  זהו דוד….

  לרגע הזה חיכה שנים עמיתך בצלאל קאהן….

  שתיפול בפח שהוא טמן לך ותוציא כותרת נגת תנועת ש’’ס.

  ממש ’’שאפו’’ לך חכם בבוקר

כתיבת תגובה