בית שמש

‏"זה בנפשו של הרבי שבבית שמש יהיה הערליכע רה"ע": הדרמה בויז'ניץ • צפו

I have 516views
בויז'ניץ בבית שמש ציטטו את דבריו של מרן האדמו"ר על ההחלטה לתמוך באבוטבול: "אחד מחשובי העסקנים היה אתמול בלילה אצל האדמו"ר - ששוב פעם שאל 'מה קורה בבית שמש?'"
הרב טוביאס. באדיבות המצלם

הרב טוביאס, מרבני ויז'ניץ בבית שמש, ציטט הבוקר (שלישי) לראשונה את דבריו של מרן האדמו"ר מהכינוס שקיים לרבנים בט"ו בשבט, בו הודיע על התמיכה במשה אבוטבול כמועמד לראשות העיר.

"ראינו על האדמו"ר שזה בוער לו הנושא, האדמו"ר אמר שעיר כזאת כמו בית שמש, עיר קדושה, עיר חשובה, עיר עם יראת שמיים, מגיע ראש עיר ירא שמיים – כן, זה מובן? – מגיע ראש עיר ירא שמיים לעיר יראת שמיים, וכשמדברים על עיר יראת שמיים המשמעות היא 'לעשות רצון קודשו'", פתח הרב טוביאס.

"כשהאדמו"ר מבקש מאיתנו לעשות משהו, אז אנחנו, יראי שמיים, הדבר הראשון זה לבצע. אם האדמו"ר הורה לעשות משהו, והאדמו"ר אומר שזה בנפשו, אני שמעתי מאחד מחשובי העסקנים שאמר שהיה אתמול בלילה אצל האדמו"ר – אז האדמו"ר שוב פעם שאל 'מה קורה בבית שמש?'", המשיך.

עוד אמר, כי "זה נוגע לו מה קורה בבית שמש, הוא רוצה לראות שלעיר יראת שמיים יהיה ראש עיר ירא שמיים. עד כדי כך, כשישבנו אצל האדמו"ר הוא לא שואל על הקצאות, לא על בניינים, לא על 'טובות'. היו צריכים לומר לאדמו"ר שקודם צריך לדאוג לצרכים, האדמו"ר אמר דבר אחד – לעשות פעולות לשם שמיים, כדי שהעיר תישאר ייראת שמיים שנוכל להמשיך לגדל את הילדים שלנו כאן בעיר. לא צריך יותר מדי להסביר".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה