אלעד

‏תשובת הנגד של פרוש: בן גביר ועוצמה יהודית הודיעו על תמיכה • צפו

I have 572views
השר איתמר בן גביר חתם עם ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, על הסכם תמיכה של עוצמה יהודית בתמורה לסגנות ראש העיר • בן גביר: "הוא מבצע את תפקידו נאמנה ומחויב להמשיך לדאוג לצרכי הציבור הדתי בעיר"
צילום: דוברות

אחרי דבריו של מרן כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, על תמיכה במועמד יהודה בוטבול לראשות העיר אלעד – הציג אמש (שני) ראש העיר המכהן ישראל פרוש את ה'תיקון' שלו למספר הקולות שאיבד מחסידי ויז'ניץ בעיר. השר איתמר בן גביר חתם על תמיכה של מפלגת עוצמה יהודית בפרוש, מה שלכאורה מקזז לו בהפסד הקולות ומחזיר את המירוץ לכפי שהיה לפני כן.

"בעוצמה יהודית קוראים לציבור הדתי לאומי בעיר אלעד לתמוך בפרוש לאור הפעילות המוכחת שלו למען הציבור הדתי בעיר בעשר השנים האחרונות, ובעקבות מסמך התחייבות שנחתם לחמש השנים הקרובות, להוסיף ולפתח את צרכי הציבור הדתי בעיר", נמסר מטעם המפלגה. פרוש התחייב בהסכם לפעול בשיתוף פעולה מלא עם עוצמה יהודית, להכניס את נציגי 'הבית שלנו' לקואליציה ולמנות את נציג המפלגה לסגן ראש העיר. עוד סוכם כי באם נציג 'הבית שלנו' לא יהיה בקואליציה, תמנה מפלגת 'עוצמה יהודית' נציג מהקהילה הדתית לאומית מול ראש העיר.

בן גביר אמר בטקס החתימה, כי "אני מכיר את ישראל פרוש מזה מספר שנים, ונוכחתי לראות כי הוא מבצע את תפקידו נאמנה וקידם את העיר אלעד רבות בשנות כהונתו. לאור המחויבות שלו להמשיך לדאוג לצרכי הציבור הדתי בעיר, אני קורא לתומכי עוצמה יהודית באלעד להצביע לישראל פרוש לראשות העיר".

פרוש הודה לו: "זכיתי לשתף פעולה עם השר בן גביר בשנה האחרונה בכדי לדאוג לביטחון תושבי אלעד ואני מודה לו על האימון וההזדמנות להדק את שיתוף הפעולה שלנו גם בקדנציה הבאה. הציבור הדתי בעיר הם חלק בלתי נפרד ממגוון הקהילות שיוצרות את הפסיפס הנפלא של אלעד, ואני מחויב להמשיך לפעול למענם, כפי שעשיתי עד היום".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    זה לא יגרום לתושבים השקופים להצביע

כתיבת תגובה