בית שמש

‏"במספרים ואחוזים": מקלב טוען – מנסים להכשיל את דגל התורה • צפו

I have 2307views
סגן השר אורי מקלב בנאום בבית שמש: "מי שרוצה להכשיל אותנו נותן לנו להתעסק במספרים ואחוזים. בבחירות הקודמות דגל התורה ויתרה למועמד אחד, וכעת יש התחשבנות ומקישים ממקומות אחרים"
אורי מקלב. צילום: דוד כהן/פלאש 90

סגן השר אורי מקלב, מ'דגל התורה' נאם אמש (שני) לצידו של היו"ר ח"כ משה גפני, בכינוס בחירות בבית שמש לטובת מועמדם לראשות העיר, שמואל גרינברג. מקלב אמר בין היתר כי "במערכות הבחירות הקודמות, דגל התורה ויתרה, הובילה. היא דחפה שמשהו אחר יהיה, והנה עכשיו אנחנו באים למצב שיש התחשבנויות. מקישים ממקומות אחרים".

"אנחנו צריכים להתעלם מכל הרעשים, מי שרוצה להכשיל אותנו – נותן לנו להתעסק עם מספרים, עם אחוזים", טען סגן השר בנאומו. "דגל התורה, מאז שהיא קמה, תמיד ניבאו לה הפסדים וכאן היום המבחן של דגל התורה זה בעיר בית שמש. יש פרשנים שהם, שנים, הם יודעים לשחק עם המספרים איך שהם רוצים ולהחליש".

מקלב המשיך: "חושים בן דן לא שמע, הוא היה חירש, אילם! הוא לא שמע את הכול וידע איפה האמת. אנחנו יודעים שאם, חס ושלום, אם תהיה ירידה, אם תהיה החלשה – לא יבדילו אלא יראו אותנו כקולקטיב כאן ובמקומות אחרים. אם אנחנו נדע להתאחד בלי התחשבנויות, בלי משקעים..".

"יכול להיות שנעשו טעויות בעבר, יכול להיות ויכוחים, דברים גם לגיטימיים, לא תמיד חשובים ביחד אבל בסופו של דבר אנחנו לא יצאנו מהמסגרת של הביחד, אנחנו בסופו של דבר כולנו נמצאים במסגרת שנקראת דגל התורה. לכן האחריות היא גדולה מאוד. אנחנו ידענו בשעת מבחן, לאורך כל התקופות, ידענו להתאחד. אם ירצה ה' נעשה ונצליח", הוסיף סגן השר בסיום נאומו.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה