בית שמש

אבוטבול וגולדקנופף עלו לאדמו"ר מגור, בוסו התברך מרבני ש"ס בב"ב

I have 1050views
הקמפיין נמשך: השר יצחק גולדקנופף ליווה הבוקר את משה אבוטבול למעונו של מרן האדמו"ר מגור, כדי להתברך • השר אוריאל בוסו עלה לבתיהם של רבני ש"ס בבני ברק, יחד עם נציגי המפלגה ברשימה למועצת העיר
באדיבות המצלמים

מועמדי ש"ס לראשויות הערים בני ברק ובית שמש ממשיכים הבוקר (שני) את הקמפיין, כאשר עלו להתברך אצל גדולי הדור לקראת הבחירות שיתקיימו בעוד כשבועיים. שר הבריאות אוריאל בוסו, מועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק, עלה לגדולי הרבנים הספרדים. סגן השר משה אבוטבול, מועמד ש"ס לראשות העיר בית שמש, עלה למרן כ"ק האדמו"ר מגור.

בוסו עלה בין היתר למעונו של הגאון הרב אמנון סבג, ראש ישיבת ׳תפארת משה׳, יחד עם חברי רשימת ש"ס בבני ברק. ראש הישיבה ברך את הנציגים וקרא לציבור בני התורה "להתעורר ולהתגייס למערכה בכל הכוח", כאשר לדבריו "איך אפשר לחשוב שמעצמת עולם התורה הספרדי בעיר תיעצר אם חלילה תהיה אדישות?!".

מוקדם יותר השבוע עלה בוסו למעונו של מזכה הרבים הגאון הרב דניאל זר, גם הפעם עם כלל חברי רשימת ש"ס בבני ברק. "עת לעשות לה' – גורלה של בני ברק בידינו" אמר הרב במאמץ רב, ולמרות מצבו הרפואי.

אבוטבול, כאמור, עלה הבוקר למעונו של מרן כ"ק האדמו"ר מגור מעל בית המדרש של החסידות בירושלים – במטרה להתברך לקראת המשך המערכה. מי שהצטרף הבוקר לאבוטבול הוא נציגה של החסידות ויושב ראש 'יהדות התורה', שר השיכון והבינוי יצחק גולדקנופף. כזכור, חסידויות גור וויזניץ' חתמו על תמיכה באבוטבול כמועמדם לראשות העיר בית שמש.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה