בית שמש

חשד: העבירו כתובות לבית שמש שלא כחוק; העונש – 3 שנות מאסר

I have 516views
עורך דין שלח מכתבי אזהרה לתושבים במודיעין עילית על העברת כתובתם לבית שמש, בטענה שזה לא חוקי • "עשיתם זאת כדי להצביע בבית שמש, העונש הוא 3 שנות מאסר" התריע • המשטרה בעדכון על התפרעויות בקלפיות
גרינברג ואבוטבול מצביעים הבוקר, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה. באדיבות המצלם

הקרב על הבחירות המקומיות: עורך דין שלח היום (שלישי) מכתבי אזהרה לתושבים במודיעין עילית, על כך שהעבירו את כתובתם לעיר בית שמש. עורך הדין טוען שזה לא חוקי, ברקע הקרב היצרי בין שלושת המועמדים שמוליק גרינברג, משה אבוטבול ורה"ע עליזה בלוך. כזכור, הבוקר נעצר תושב העיר על כך שניסה לשחד מצביעים בעד כסף.

"מבדיקה אקראית שביצענו מתברר לכאורה שאתה או מישהו מטעמך הודיע למרשם האוכלוסין על שינוי מען ליישוב בית שמש, למרות שאינך תושב בו. זאת מתוך מטרה להוציא את שמך מרשימת הבוחרים באותו יישוב שהתגוררת, ולהכניס את שמך לאזור קלפי שבתחום היישוב בית שמש", כתב עורך הדין לתושבי העיר מודיעין עילית.

"עשית זאת כדי שיהיה באפשרותך להצביע בבחירות לרשויות המקומיות ולהטות את תוצאות הבחירות שלא כדין. הריני להודיעך שמדובר בעבירה פלילית שדינה 3 שנות מאסר בפועל. אי לכך נמשיך בבדיקה וחקירה גם לאחר הבחירות, וככל ויתאמת כי אכן פעלת בניגוד להוראות החוק, נשמור לעצמנו את הזכות לפנות לגורמים המוסמכים", הוסיף עורך הדין במכתבו.

לפי עדכון שמסרה המשטרה נכון לשעה 11:30 הבוקר, מאז פתיחת הקלפיות אירעו מספר אירועים נקודתיים בעקבותיהם נעצרו שני חשודים ונפתחו 12 תיקי חקירה בעבירות של טוהר בחירות, איומים ואלימות. המשטרה פיזרה אלפי שוטרים ברחבי הארץ, גלויים וסמויים, בדגש על מקומות בהם יש חשד למקרים כאלו.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה