בית שמש

‏החשש של גולדברג: "גור תתמוך בסתר בבלוך" | הקלטה בלעדית

I have 2286views
שמעון גולדברג בהקלטה פנימית: "חששתי שגור תצביע לבלוך בסיבוב הראשון - היו מעלים אותה מ-20 אלף קול ל-23 והמאבק היה צמוד על ה-40%. עכשיו (שהליכוד חתמו לאבוטבול) אין חשש גם אם גור תצביע לבלוך, בכל מקרה גרינברג מוביל על אבוטבול ובלוך עם בנק של כ-24 אלף קול" • האזינו

בהקלטה פנימית שהקליט היום (שלישי) יושב ראש סיעת 'כח' בבית שמש, שמעון גולדברג, הקלטה שהגיעה באופן בלעדי לידי 'מקומי קול חי', הוא מתייחס לתמיכה של הליכוד במועמד לראשות העיר משה אבוטבול – הסכם שעלול לאיים על המועמד בו גולדברג תומך, שמוליק גרינברג. "אם חששתי בימים האחרונים שגור הולכים להצביע לעליזה בלוך ברגע האמת לפני הסיבוב הראשון", פתח גולדברג.

"זה חשש גדול כי היא מחזיקה בערך 20 אלף קול ואם גור היו תומכים בה בשקט בסיבוב הראשון זה היה מעלה אותה אל מעל 23 (אלף קולות), המאבק היה יכול להיות צמוד על ה-40%. אז עכשיו, גם אם מורידים 500 קולות מעליזה זה מאוד עוזר לנו. את החשש הזה אין לי. זאת אומרת – עליזה לא יכולה בכל מקרה לעקוף את גרינברג, ואבוטבול בשום צורה, גם אם שליש מהליכוד מצביע להם והם מעבירים אלפיים קול – אני לא חושב שזה מעביר אפילו 1,000 קול, אבל גם אם 1,500 קול זה מעביר עדיין גרינברג מוביל", הוסיף.

לדבריו: "אבוטבול מחזיק בפער של 18 אלף קול גם אם הוא לוקח מעליזה 2,000 עד 3,000 קולות – הוא מגיע למקסימום 22 אלף קולות, כי מהליכוד זה בערך 3 וחצי אלף קול, עדיין לא מגרדים את שמוליק גרינברג. גרינברג מחזיק בבנק של כ-25 אלף קול, כך זה (הסכם הליכוד ואבוטבול) לא מעלה ולא מוריד. אנחנו צריכים לדאוג שכל הציבור שלנו יצביע, מצביעי כוח ודגל התורה שישימו גרינברג בקלפי ואנחנו מנצחים בסיבוב ראשון".

ממטה רה"ע עליזה בלוך נמסר בתגובה: "על פי נתוני סקר דיירקט פולס, פחות מ-5% ממצביעי הליכוד הודיעו כי יצביעו למשה אבוטבול במידה וסניף הליכוד בבית שמש יתמוך במועמד חרדי, ולמעשה כ-75% ממצביעי הליכוד הצהירו כי בכל מצב יצביעו עליזה בלוך. בשורה התחתונה, ההסכם לא משנה את העובדה שרה"ע עליזה בלוך עומדת לנצח כבר בסיבוב הראשון".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. נתן נטע

    גור יעשו מעשה גולדברג?

כתיבת תגובה