בית שמש

‏רשמית: הליכוד חתמו על תמיכה באבוטבול, אלו ההשלכות

I have 1252views
לאחר מו"מ בין משה אבוטבול לסיעת 'הליכוד' בבית שמש, נחתם הסכם על הליכה משותפת בבחירות הקרובות ותמיכה במועמדותו של אבוטבול לראשות העיר • ש"ס: "יפעל למען כלל תושבי העיר ובפרט למען העיר הוותיקה בבית שמש"

הקרב בבית שמש: לאחר משא ומתן בין המועמד לראשות העיר בית שמש ח"כ משה אבוטבול, לבין סיעת 'הליכוד' בבית שמש בראשות שלום אדרי ומ"מ ראש העיר משה שטרית – נחתם היום (שלישי) הסכם על הליכה משותפת בבחירות הקרובות ותמיכת 'הליכוד' במועמדותו של משה אבוטבול לראשות העיר, "שיפעל למען כלל תושבי העיר ובפרט למען העיר הוותיקה בבית שמש" כפי שנקבע בהסכם.

בש"ס טוענים כי "מדובר בחיזוק משמעותי לאבוטבול. הליכוד קיבלו בבחירות האחרונות לכנסת 8000 קולות. המשחק הגדול כעת בין אבוטבול לעליזה בלוך, שאבוטבול מתקרב לניצחון ענק בסיבוב הראשון. אבוטבול מכה שלב אחרי שלב ומתקרב להכרעה בסיבוב ראשון!".

בכיר בליכוד המקומי מסר לאחר החתימה: "הקהל שלנו בבית שמש הוותיקה הוא קהל מסורתי, שמחובר למשה אבוטבול במשך 20 שנה ורואה בו ראש העיר שלו. היה ברור לנו שנתמוך בו. רוב מוחלט של בוחרינו יצביעו אבוטבול. הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו".

ראש רשימת אגודת ישראל בעיר, חנוך דרנגר, מסר אף הוא כי "אני מברך את סיעת הליכוד על תמיכתם בהרב אבוטבול לראשות העיר, הרב אבוטבול הוכיח בשנות פעילותו את דאגתו לכלל המגזרים בבית שמש, ולכלל קהילות אגודת ישראל. מועמדותו קיבלה כעת חיזוק מבורך וניצחונו בסיבוב ראשון מובטח בס"ד".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה