‏סמוטריץ' לתומכיו, מסביר: מדוע חשוב להצביע מחר בבחירות המקומיות?

I have 1193views
יו"ר הציונות הדתית מפרט לתומכי מפלגתו: "כל מי שמכיר קצת איך עובדות מערכות עירוניות מבין את החשיבות של כח פוליטי במועצת העיר. וכשנציגי הציבור במועצת העיר מקבלים גיבוי משרים וחברי כנסת נוצר מכפיל כח חשוב" • הדברים המלאים
ארכיון. צילום: דוברות

יושב ראש 'הציונות הדתית', השר בצלאל סמוטריץ' מפרסם הערב (שני) לתומכיו, "אגרת מיוחדת ממני אליכם לקראת הבחירות המקומיות שיתקיימו מחר'. בדבריו מסביר השר, "למה חשוב להצביע בבחירות לרשויות המקומיות? המלחמה הנוכחית סתמה את הגולל על דילמת המגזריות של הציונות הדתית. עם ישראל כולו נחשף לתרומתה הייחודית למלחמה, שבולטת לטובה בתוך גילויי הגבורה, המסירות וההקרבה של עם ישראל כולו. שיעור הלוחמים, ולמרבה הצער גם הנופלים, בני הציונות הדתית גבוה בהרבה מחלקנו היחסי באוכלוסיה".

"עם ישראל נחשף גם לאצילות ולגבורת הנפש של המשפחות, של הרבנים והמחנכים, של החברים ושל הציבוריות הדתית לאומית כולה, בחזית ובעורף. כולנו מבינים היום שהציונות הדתית היא המגזר הכי פחות מגזרי שיש, המגזר הכי כללי שיש, כזה שלוקח אחריות על כל מרחבי העשיה במדינת ישראל ופועל בנחישות מתוך תחושת שליחות עמוקה ומתוך ערבות הדדית שאינה תלויה בדבר. והגבורה והשליחות הללו לא גדלים על מצע מנותק. הם גדלים במשפחות, בקהילות, במוסדות חינוך ותורה וחברה וחסד, בתנועות נוער ובשלל מסגרות "מגזריות" שמהוות את החממות ובתי גידול ללוחמים ומפקדים ומחנכים ואנשי חזון ומעש מובילים בכל התחומים. וכשאנחנו מטפחים את הערוגות אנחנו מאפשרים את הגידול המבורכים ודואגים בכך לעם ישראל כולו", הוסיף.

"וכדי להמשיך להשקות את הערוגות אנו זקוקים לכח פוליטי. כדי שבכל עיר ועיר יהיו שליחי ציבור נאמנים שידאגו לתושבי העיר כולם ובתוכם לצרכי הציבור הדתי. לציביון היהודי של הערים, לקהילות, לבתי כנסת ולבתי ספר, לישיבות תיכוניות ואולפנות, לישיבות גבוהות ולמדרשות, להסדר והמכינות, לגרעינים ולתרבות יהודית ועוד ועוד. כל מי שמכיר קצת איך עובדות מערכות עירוניות מבין את החשיבות של כח פוליטי במועצת העיר. וכשנציגי הציבור במועצת העיר מקבלים גיבוי משרים וחברי כנסת נוצר מכפיל כח חשוב", המשיך.

השר ציין לסיום כי "אני קורא לכם לחזק את שליחי הציבור של מפלגת הציונות הדתית בכל רחבי הארץ ולהצביע לרשימותיהם. זה חשוב לערכים שלנו ולצרכים שלנו, וכאמור, למדינת ישראל כולה. אז תשקיעו בבקשה מחר כמה דקות כדי ללכת להצביע. תאמינו לי שזה חשוב. דברו עם עוד כמה שכנים וחברים וקרובי משפחה, ובמאמץ קטן תתנו כח לנציגי הציונות הדתית בכל רחבי הארץ ותאפשרו לנו להמשיך לשרת אתכם ואת עם ישראל כולו בשנים הבאות ולהקים עוד חממות ועוד בתי גידול לפירות החינוך המפוארים של הציונות הדתית".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה