אלעד

פרוש מפתיע: "אני מרוויח מהתמיכה של ויזניץ בבוטבול"

I have 387views
ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש לקאהן וחכם במהדורת הבוקר: "כשיצאתי למערכת הבחירות הרגשתי שכולם איתי וכולם מרוצים, הייתי בטוח שאנצח ב-70 אחוז, בורא העולם מוכיח לי ששום דבר לא בכיס שלי. לפני עשר שנים כל המספרים הוכיחו שלא אהיה ראש העיר. גם לפני חמש שנים אמרו את זה"
ישראל פרוש בכנס בחירות. צילום: פלאש 90

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש התראיין ב'מהדורת הבוקר' בהגשת בצלאל קאהן ודוד חכם ואמר: "כשיצאתי למערכת הבחירות הרגשתי שכולם איתי וכולם מרוצים, הייתי בטוח שאנצח ב-70 אחוז, בורא העולם מוכיח לי ששום דבר לא בכיס שלי. אנצח אבל לא ברוב כל כך גדול. לפני עשר שנים כל המספרים הוכיחו שלא אהיה ראש העיר. גם לפני חמש שנים אמרו את זה. אני מכיר את השטח ויודע מה עשיתי כאן ובטוח שאהיה ראש עיר".

לגבי ויזניץ: "זה הנושא שהכי כואב לי ולקחתי על עצמי לא לדבר על זה. אני גם מרוויח כי זה מוכיח שלא נתתי את כל העיר לחסידים. אני מבטיח לך שחוסר התמיכה של עץ ויזניץ לא קשורים לעירוני אלא לחנוך זייברט באופן אישי, וכבר דיברתי יותר מידי. אני יכול לתת רשימה ארוכה של מה שנתתי לויזניץ בשנים האחרונות. יש נגדי קמפיין של הכפשות אבל קיבלתי על עצמי לא לענות"

על תקרית הבצל: "אני נכנסתי לאולפן כיכר השבת וסיפרתי להם על רעיון של הבצל, אבל לא אני הבאתי אותו. אחד מאנשי האולפן הלך לקנות והביאו לי".

על יהודה בוטבול: "הוא בחור טוב אבל הוא נשלט מלמעלה. הוא לא רוצה את זה והוא בעצמו הודה בפניי שאין לו חצי מהיכולות שלי"

מהמטה של המועמד לראשות העיר אלעד יהודה בוטבול בתגובה לפרסום אצלכם על קמפיין של השמצות – ״מגוחך ההשמצות האלו. אנחנו היחידים! שמתחילת המערכה עסוקים רק בלייצר קמפיין שכולו אחדות. קמפיין חיובי ונקי. מי שעסוק מבוקר עד ערב בהשמצות ברחובות העיר אלעד זה המועמד ישראל פרוש. תגיעו לאלעד ותראו מי משמיץ, מי שולח להוריד שלטים של מרן הרב עובדיה יוסף זצ״ל. מי שיושב באולפנים נגד תנועת ש״ס זה ישראל פרוש.

קיבלנו החלטה מהרגע הראשון לא להיגרר ולא להגיב להשמצות, להתעסק רק בחיובי. זה הסיבה שביום שלישי הקרוב יהודה בוטבול שמקבל את תמיכת גדולי וצדיקי הדור ומקבל תמיכה רחבה של כלל המפלגות בעיר, ינצח בפער דו ספרתי ביום שלישי הקרוב״.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    נקווה שגם התושבים השקופים ירויחו ויבחר ראש עיריה שיתן שירות ראוי לתושבים ולא רק הבטחות לרבנים

כתיבת תגובה