בני ברק

100 רבני 'דגל' כונסו; הגר"ד לנדו: "הצבעה חובת לשמירת הצביון"

I have 692views
עשרות רבנים של קהילות 'דגל התורה' בבני ברק כונסו על ידי מרן הגר"י זילברשטיין, במטרה למקסם קולות בפעם הראשונה בה 'דגל' רצה לבד למועצת העיר • מרן הגר"ד לנדו במכתב: "ההצבעה היא החובה לשמירת צביון העיר"
באדיבות המצלם

כמאה רבני הקהילות בבני ברק, הקהילות הליטאיות, התכנסו במעונו של מרן הגר"י זילברשטיין לטובת "המערכה הגורלית על צביון העיר בני ברק" כפי שהוכתר הכינוס הנרחב. הכינוס, שבוצע כדי להגדיל את ההצבעה לרשימת דגל התורה בבני ברק, מתקיים פחות משבועיים למועד הבחירות המקומיות ולאור מה שמזהים ב'דגל' כשאננות ברחוב החרדי.

מרן הגר"י זילברשטיין, חבר מועצת גדולי התורה של מפלגת 'דגל התורה', נשא דברים והוביל את הכנס. במרכז המעמד הובא מכתב נדיר של מרן הגר"ד לנדו לפיו "ההצבעה לרשימת דגל התורה בבני ברק היא החובה לשמירת צביון העיר". כזכור, לראשונה דגל התורה החליטה לרוץ בנפרד מאגודת ישראל בבני ברק, מה שמהווה מבחן כוח כאשר התוצאות יקבעו איזה תיק תקבל כל מפלגה.

עוד מעשרות הרבנים שהשתתפו בכנס: הגר"י סילמן, הגרמ"ש אדלשטיין, הגרש"צ רוזנבלט, הגר"י ברכץ רבם של כל קהילות הצרפתיים בארץ, הגר"ד הלל רב חניכי הישיבות הספרדים, הגר"ש גלאי, הגרמ"מ לובין וגאב"ד חניכי הישיבות הגר"י צארום. מרן הגר"ד לנדו לא לקח חלק פיזי בכינוס, אלא כאמור שלח את מכתבו בנושא ההצבעה.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה