בית שמש

למה לחזור מהממשלה לעירייה? משה אבוטבול בראיון חג

I have 372views
סגן השר משה אבוטבול, שמועמד מטעם ש"ס לראשות העיר בית שמש, לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן במהדורת החג: "סיימתי כעת ישיבה עם קהילה מאוד גדולה שאינה בשר מבשרה של ש"ס, מפני כבודם לא אומר מי אבל הם יצטרפו אלינו. אני גם יאכל הרבה קש, רגיל שבכל מקום מעירים לנו"
אבוטבול. צילום: פלאש 90

סגן השר משה אבוטבול, שמועמד מטעם ש"ס לראשות העיר בית שמש, התראיין הערב (ראשון) לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן במהדורת החג: "סיימתי כעת ישיבה עם קהילה מאוד גדולה שאינה בשר מבשרה של ש"ס, מפני כבודם לא אומר מי אבל הם יצטרפו אלינו. אני גם יאכל הרבה קש, רגיל שבכל מקום מעירים לנו".

לשאלה למה לך לחזור לשם אחרי שכבר עברת לממשלה? השיב כי "אין לי את הפרוויליגיה אחרי שהתקבלה ההחלטה של מועצת חכמי התורה, שאין אף מועמד שראוי להצביע לו מלבדי". לשאלה למה לא תמכתם בגרינברג? השיב: "לא היינו איתו בכלל במשא ומתן, אבל לא אדבר עליו מעולם רע". עוד מאבוטבול: "הייתי בכנסת, לא הלכתי לטיול בתאילנד. אני מביא קשרים".

‏עוד מאבוטבול: "אין לי מה לתקן בבין אדם לחברו, הייתי יותר מדי טוב לכולם". על הויכוחים בין הקנאים לקהילות החדשות: "זה באמת מאבק לא קל אבל אני מסתכל על הקצה – הילדים שלהם. אני צריך לדאוג להם למבנים, פחות באידאולוגיה שלהם". לדבריו: "אמרתי לשופט חנן מלצר, בפרצוף, שכל מה שעשה נגדי כשקרא לאסור אותי – הוא לא עשה כשהשלטון בבית שמש התחלף".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. יוסי

    משה אבוטבול , ידע מראש את עלינו לראשות העיר בבית שמש, "תמוה" לפני 15 שנה ויותר, מה הוא הסתיר וכיצד הגיעו ציתותים לבית בנחל דולב ?

  2. יהוחי אסולין

    שטויות ,זה תוכנית של דרעי על מנת שאם הוא יצליח בעירייה ( אין לו סיכוי ) אז הוא יפנהמקום בכנסת

  3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    ש"ס:" שרייך סוררים"וכן הלאה,,, ישעיהו פרק א פסוק כ"ג..

כתיבת תגובה