בני ברק

פרוש: "לראשונה נחליט על שינוי המדיניות, דרשנו מזייברט" • צפו

I have 493views
יו"ר שלומי אמונים השר מאיר פרוש, על הסיכומים עם המועמד לרה"ע בבני ברק חנוך זייברט: "ניהלנו את השיח בתוך החדר ובלי הדלפות לתקשורת, עשינו את זה ביחד ארבעת הסיעות שמרכיבות את אגודת ישראל. דרשנו וקיבלנו את האפשרות לייצג ולקבל עבור הקהילות שלנו את המגיע לנו בזכות ולא בחסד"
פרוש בכנס בבני ברק, היום. באדיבות המצלם

חודש לבחירות המקומיות, הצהריים (ראשון) הגיע לעיר בני ברק יושב ראש שלומי אמונים, לכנס שקיימה המפלגה לקראת המערכת המוניציפלית. פרוש שוחח עם הנציגים למועצה, בין היתר, על הסיכומים עם מועמד יהדות התורה לראשות העיר, חנוך זייברט. פרוש התגאה בכך שלא היו הדלפות לתקשורת בזמן המשא ומתן, ובכך שלראשונה שלומי אמונים תקבל את האפשרות לקבוע מדיניות בניהול העיר – ביחד עם שאר חלקי יהדות התורה.

"לאחר בחירת הנציגים (בבני ברק) ביקשנו לנהל שיח עם המועמד שלנו, של אגודת ישראל לראשות העיר ר' חנוך זייברט ידידי, לא עשינו את זה לבד אלא ניהלנו את השיח בתוך החדר בלי הדלפות לתקשורת. עשינו את זה ביחד ארבעת הסיעות של אגודת ישראל, הסיעה המרכזית של גור, הסיעה המאוחדת ויזניץ', סיעת מחזיקי הדת בעלזא ואנחנו – סיעת שלומי אמונים", פתח פרוש את דבריו בכנס הבחירות.

"אני אחבר את זה לענייני דיומא. בסוכות יש לנו גם ד' מינים, כל מין לבד זה דבר שאי אפשר לברך עליו אבל כאשר יש את ארבעת המינים ביחד אז אפשר לקיים את המצווה של ארבעת המינים", המשיך פרוש. "אני אומר שכל סיעה וסיעה בתנועה הקדושה, אגודת ישראל, יש לה חשיבות וייחודיות – אבל הכוח שלה יכול רק להיות כאשר אנחנו מאוחדים ומפלגה אחת. נכון שזה 4 סיעות, ד' מינים, אבל כאגודה אחת אנחנו רוצים לשרת".

"אני איש בשורה, אנחנו זוכים להיות חלק ממהפך בגישה בעניין שותפות בניהול העיר. כפי שסיכמנו ם ר' חנוך, דרשנו וקיבלנו את האפשרות לייצג ולקבל עבור הקהילות שלנו את המגיע לנו 'בזכות ולא בחסד'. הסיכום הוא שכל צרכי הקהילות הכלל חסידיות יטופלו על ידי נציגי הסיעות שלנו, בדיוק כמו שכלל צורכי גור, ויזניץ' ובעלזא מטופלים על ידי נציגי הסיעות שלהם. נהיה שותפים בניהול העיר תחת שרביטו של זייברט, ומהיום נהיה חלק בקבלת ההחלטות ובשינוי המדיניות שהייתה".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה