כללי

משעשע: הפוליטיקאים "נזכרים" בתושבים לקראת הבחירות • צפו

I have 867views
לקראת הבחירות המוניציפליות, הפוליטיקאים "נזכרים" בתושבים עם שלל הטבות • רמת גן, בני ברק, ראש העין וכפר סבא - התושבים מספרים כיצד ראשי הרשויות החליטו לשפר את פני העיר, כדי שיבחרו בהם שוב לקדנציה נוספת: "נזכרו בגלל הבחירות"
כרמל שאמה הכהן, "החזיר" את הסירות. צילום: דוברות

מלבד הקמפיינים הסוערים, ההתכתשויות בין המועמדים והמסרים השונים – הבחירות לרשויות המקומיות מלוות בצד נוסף ומצחיק, "מתנות" שראשי הערים המכהנים נותנים לתושבים כדי שיבחרו בהם לקדנציה נוספת. ברשתות החברתיות הביאו שלל דוגמאות לכך, אך נראה שעל כולם עולה העיר רמת גן והעומד בראשה, כרמל שאמה הכהן. גם העיר השכנה, בני ברק, נכללת ברשימת הערים הללו.

בסרטון שפרסם ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, רשם כי "אחרי 20 שנה הסירות חוזרות לאגם! ראשוני הנהנים הם ילדי החינוך המיוחד מהעיר! עבורי זו סגירת מעגל אישית ורגע משמח ונוסטלגי ברמה העירונית". כחלק מהסרטון שאמה עלה על אחת הסירות, והתבדח: "צריך לראות אם האפוד הצלה עולה עלי אחרי כל מה שהוספתי בקדנציה האחרונה". שאמה הוסיף כי יש "20% הנחה לתושבי העיר".

גולשים ברשתות החברתיות מיהרו להגיב לכך עם דוגמאות מהערים שלהם. "גם בראש העין חגיגה! אחרי שנים ששער הולכי הרגל לשמורת מגדל צדק היה נעול לתושבי העיר השער נפתח! יש לציין שהעירייה השקיעה מיליונים בפיתוח האתר אבל עד החג השער היה נעול 22 שעות ביממה", כתב אחד. "בעפולה בנו פארק מים, 3 בריכות, כביש חדש, 192817 כיכרות", כתב אחר. דוגמא נוספת שנכתבה היא מכפר סבא: "קיבלנו שישה באמפרים בכיכר ובצומת".

גולש נוסף הביא דוגמה דווקא מרמת גן: "יש ברחוב ביאליק בעיר אתר בנייה שכרגע ריק. המתמודד שמול כרמל שאמה תלה שם שלטי תמיכה. מה עשה ראש העיר? גידר את כל האזור ובנה ספסלים כדי שלא יראו את השלטים". אחר כתב על בני ברק, כי "כבר כמה שבועות שפתאום רכב העירייה שאחראי על ניקוי הרחובות – עושה סיבובים הלוך ושוב ברחוב רבי עקיבא, הרחוב המרכזי בעיר. נזכרו בגלל הבחירות".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 8 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  גם בחולון לא חסר…

  התחילו להחליף את הגינות המיושנות בגינות חדשות ועדכניות…

  חושבים שנבחר להם עוד פעם

 2. יעקב

  גם בחולון לא חסר…

  התחילו להחליף את הגינות המיושנות בגינות חדשות ועדכניות…

  חושבים שנבחר להם עוד פעם

 3. א

  כנ"ל כמובן גם אלעד…
  פתאום כל הגינות משנות את פניהן ומתחדשות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   לצערינו ,
   לא ממש הצלחנו לראות התחדשות…
   כמובן שלא נשתתף בבחירות שמבחינתינו אין להם שום משמעות לנושא השירות לתושב
   כל נושא הבחירות מסתכם בשליטה על ג'ובים ותקציבים

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לצערינו ,
  לא ממש הצלחנו לראות התחדשות…
  כמובן שלא נשתתף בבחירות שמבחינתינו אין להם שום משמעות לנושא השירות לתושב
  כל נושא הבחירות מסתכם בשליטה על ג'ובים ותקציבים

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה ממש לא משעשע….
  עצוב מאוד שזו תמונת המצב העגומה שחוזרת על עצמה שוב ושוב.
  הגיע הזמן שהתושבים ינסו לחשב מסלול מחדש כדי שיפסיקו להישאר שקופים ויזכו לקבל שירות עירוני ראוי כמו שמגיע להם בזכות ולא בחסד על ידי מאעכרים

 6. תושב העיר

  אין כמו בית שמש. ארבע שנים ויותר עוד בקדנציה של משה אבוטבול הכבישים היו גרועים מרגישים שנוסעים בשטח. צמיגים וחלקי רכב מתקלקלים. חודשיים שלוש לפני הבחירות איזה נס . פתאום מתקנים כבישים. את כל מועצת העיר
  צריך להעיף כולל אבוטבול ועליזה . לחפש משהו חדש לא מהעבר

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   זה לא יעזור להביא מישהו חדש

   כל הפוליטיקה רקובה מהשורש ומי שנכנס לתחום מחפש ג'ובים ותקציבים

כתיבת תגובה