אלעד

בוטבול חושף: "הקהילה הליטאית הגדולה ביותר באלעד – תומכת בנו"

I have 485views
מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול, התראיין במהדורת הבוקר בהגשת איתי גדסי ויענק'לה פרידמן, וחשף: "כבר היום אני יושב עם קהילות ליטאיות מרכזיות באלעד, שגבאי ורבני הקהילות נמצאים איתנו לא רק בקשר, אלא יתמכו. לא יכול לומר שמות, רק לציין שמדובר בקהילה הליטאית הגדולה בעיר"
בוטבול. צילום: פייסבוק צעירי ש"ס

מועמד ש"ס לראשות העיר אלעד, יהודה בוטבול, התראיין הבוקר (חמישי) במהדורת הבוקר בהגשת איתי גדסי ויענק'לה פרידמן. לדבריו, "השיא עוד לפנינו". לשאלה האם הוא סבור שינצח, השיב כי "בעזרת ה' אני ראש העיר הבא. רק אתמול קיבלתי מכתב בכתב ידו של הרב שלמה מחפוד, חבר מועצת חכמי התורה, ומכתבים בכתב ידם של של שלושת גדולי רבני יהדות תימן שמביעים בי תמיכה".

"נכון, אמנם ברק צברי סגר עם ראש העיר ישראל פרוש, אבל בבחירות האחרונות לכנסת ש"ס קיבלה כ-60 אחוזים מקולות התושבים, מול יהדות התורה שקיבלה כ-35 אחוזים. הקולות של ברק צברי כבר אז היו כלולים בתוך יהדות התורה, ובכל זאת היינו בכזה פער", הוסיף בוטבול, שציין כי "הציונות הדתית שתומכת בי – זה סוג של החזרת עטרה ליושנה. בקדנציות הראשונות הם היו עם ש"ס ואז עברו לצד של ישראל פרוש, ועכשיו עברו אלינו".

"בקהילות הליטאיות כולנו יודעים את השבר הגדול שיש לדגל התורה, ששברו הסכם איתנו וחתמו עם פרוש – אז יכול לומר לכם שכבר היום אני יושב עם קהילות ליטאיות מרכזיות באלעד, שגבאי ורבני הקהילות נמצאים איתנו לא רק בקשר, אלא יתמכו. לא יכול לומר שמות, רק לציין שמדובר בקהילה הליטאית הגדולה בעיר", הוסיף.

לשאלת המגישים, מה לא טוב בפרוש שצריך להחליף אותו, השיב מועמד ש"ס: "הדבר המרכזי שמפריע לכל תושב באלעד, שגם משתקף בסקרים, זה החוסר טיפול וההזנחה שהיה בנוער שנפלט ממסגרות החינוך. זאת בעיה שגדלה וגדלה, וזה מפריע לכל הצדדים – גם לנערים כמובן וקל וחומר לתושבים, שזה מציק. כל רבני הקהילות שמים את האצבע על זה. מעבר לזה, גם מוסדות החינוך שלנו לא קיבלו שום אפשרות להתפתח ואפילו הפריעו להם בזה".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 9 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בוטבול הביתה

 2. רק דגלללל

  בוטבול הביתה

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   מדומיין

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הדברים המרכזיים שמפריעים לתושבים הם ההזנחה הקשה בניקיון והבניה הפרועה

 4. דוד

  פרוש לסוכה ובוטבול לעריה

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פרוש לסוכה ובוטבול לעריה

 6. גפני

  פורוש הביתה רק הביא מחלוקת ובלגן לאלעד אז אתם תעופו הביתה טיפשים

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מי שמדבר במונחים של קהילה ליטאית, פשוט מפגין בורות שאין כמוה

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אין למי להצביע
  אף אחד לא סופר את התושבים
  שמים פתק לבן בקלפי

כתיבת תגובה