בני ברק

דרמה בפלג הירושלמי: הגר"צ פרידמן הורה, הרשימות הנפרדות נמשכו • צפו

I have 719views
אחרי שהוגשו רשימות נפרדות, הורה הגר"צ פרידמן לתלמידיו להסיר את הרשימות בבני ברק ומודיעין עילית - ולתמוך ברשימת 'הפלג הירושלמי' שבה נציגים תלמידיו של הגר"א דויטש • האחדות בפלג מגיעה אחרי ביקורים של איש העסקים, מנחם כרמל
כרמל אצל הגר"א דויטש והגר"צ פרידמן. באדיבות המצלם

איחוד שורות בפלג הירושלמי: אחרי מחלוקות וויכוחים סביב הרשימות שירוצו מטעם 'הפלג' בבחירות המוניציפליות הקרובות, היום (רביעי) הגיעו להסכמות בין כלל רבני 'הפלג' על הרצת רשימה מאוחדת בערים בני ברק ומודיעין עילית – כך שיימנע פילוג ואפשרות של בזבוז קולות לשווא. הצהריים הגיע איש העסקים מנחם כרמל, הנציג הפוליטי של 'הפלג' במועצת העיר בני ברק, לביתו של הגאון הרב צבי פרידמן כדי לשוחח בעניין.

בתום הפגישה עדכן הגר"צ פרידמן את כרמל על כך שהורה לתלמידיו למשוך חזרה את הרשימות הנפרדות שהגישו בערים בני ברק ומודיעין עילית, ושעליהם לתמוך ברשימת 'הפלג הירושלמי' שאותיותיה "עץ" – כך שכעת ישנה למעשה רשימה אחת ומאוחדת של קהילת 'הפלג'. משיכת הרשימות משתי הערים שהוזכרו, מגיעות אחרי שהגר"צ פרידמן החליט כבר בשבוע שעבר על אי הגשת הרשימות בשאר הערים – מלבד בני ברק ומודיעין עילית. כעת כאמור גם הרשימות הללו נמשכו אחורה.

כרמל, מועמד רשימת "בני תורה – עץ", פעל לאיחוד הזה בימים האחרונים מאז הוגשו הרשימות הנפרדות של הפלג הירושלמי בבני ברק ומודיעין עילית. היום כאמור עלה כרמל לביתו של הגר"צ פרידמן, מוקדם יותר עלה לשוחח בנושא עם הגאון הרב אשר דויטש מנהיג 'הפלג'. בשני הצדדים מסכמים בסיפוק את הצלחת האיחוד, כאשר לדבריהם "הפנים כעת מופנות קדימה, להצלחת מערכת הבחירות בעוד כחודש ימים".


כרמל אצל הגר"צ פרידמן. באדיבות המצלם

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  חבל מאוד
  יש כאלה שלא מסוגלים להצביע למנחם כרמל וד"ל…

 2. שסניק

  שטויות
  מי שבן תורה אמיתי
  והולך עם האמת של עצמו ללא הסחות
  יודע שמנחם כרמל איש טוב ואמיתי שעוזר לככווולללם
  וגם לי הספרדי(ללא בדיקה בציציות)וה' ישלם לו על מעשיו כפל כיפליים
  אני מצביע למנחם למרות שאני שסניק

כתיבת תגובה