רמת גן

איחוד: מפלגתו של חבר המועצת והציונות הדתית התאחדו לרשימה אחת

I have 234views
איחוד ברמת גן: עו"ד זוהר ישרים, יו"ר סיעת הציונות הדתית, סיעת 'רמת גן באמונה' בראשותו של מרן הגר"י זילברשטיין חבר מועצת גדולי התורה, ומפלגת 'הבית היהודי' התאחדו לרשימה אחת • ישרים: "חייבים לצופף שורות ולהבין שאין לנו את הפרוויליגה להתמודד במספר רשימות קטנות"
חברי הרשימה המאוחדת עלו להתברך מהגר"י זילברשטיין. באדיבות המצלם

איחודים לקראת הבחירות המקומיות: עו"ד זוהר ישרים, יו"ר סיעת הציונות הדתית, סיעת 'רמת גן באמונה' בראשותו של מרן הגר"י זילברשטיין חבר מועצת גדולי התורה, ומפלגת 'הבית היהודי' התאחדו לרשימה אחת. בכך, ישרים עומד בראשות רשימה גדולה של כלל החוגים הדתיים, מסורתיים וחרדים שתייצג את כלל הציבור האמוני בעיר.

האיחוד זוכה לתמיכת הגר"ד קוק, חתנו של הרב זילברשטיין שביקש לחזק את הסיעה המאוחדת וקרא לפעול להצלחתה. הסיעה המורחבת קיבלה את ברכתם של הרב יעקב אריאל, הרב הראשי לשעבר בעיר רמת גן והרב יהושוע שפירא, ראש ישיבת ההסדר ברמת גן.

זוהר ישרים אמר בעקבות האירועים האחרונים, של רדיפת דתיים בישראל, כי "מדובר בצו השעה המחייב את כל מי שמסורת ישראל חשובה לו, להתאחד ולעמוד כחומה בצורה מול גל השנאה, לצופף שורות ולהבין שאין לנו את הפרוויליגה להתמודד במספר רשימות קטנות שחלקם לא יעברו את אחוז החסימה. אנו יוצאים במסר של אחדות ופיוס לכלל המגזרים והקהילות השונות וקוראים לכולם להצטרף ולחזק את סיעת הציונות הדתית ו'רמת גן באמונה' בעיר רמת גן".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה