בני ברק

סיכול הרשימה העצמאית שמבהיר: בוסו רץ עד הסוף

I have 636views
בדומה לזייברט, אוריאל בוסו ניסה להגיש רשימה עצמאית לעיריית בני ברק, בנפרד מש"ס, וזאת במטרה להרוויח אצבע נוספת במועצת העיר • אלא שדרעי דרש שיעמוד בראשות רשימת ש"ס - ההסבר מאחורי זה מבהיר שבוסו ירוץ עד הסוף
הגשת רשימת ש"ס למועצת העיר בני ברק, בשבוע שעבר, בראשות בוסו. באדיבות המצלם

בני ברק: ברגעי הנעילה של הגשת הרשימות, חשפנו ב'מקומי קול חי' שחנוך זייברט ניסה להגיש רשימה עצמאית ודגל התורה הטילה וטו. על המשמעות וההשלכות של הוטו הזה נעדכן בהמשך, הבוקר (שלישי) נתעכב על מועמד אחר שאף הוא רצה להגיש רשימה עצמאית, המתמודד הבולט הנוסף לראשות העיר בני ברק, אוריאל בוסו.

לכאורה, סבורים כולם, שבוסו מתמודד לראשות העיר מתוך מחשבה שבמידה ויפסיד, יחזור לכהונתו בכנסת ואולי אפילו ישודרג. אלא שממידע שבידינו, במהלך החודש האחרון בוסו בדק כל העת אפשרות לרוץ ברשימה נפרדת, אך הוא נענה בשלילה.

בסביבתו של בוסו אמרו שהסיבה שלבסוף הוא לא הגיש רשימה נפרדת, שהיתה מקנה לו אצבע נוספת במועצה, כי הם העדיפו לקצר את הפרוצדורה, הכוללת החתמות מחדש לצורך ריצה, ולכן בוסו רץ בראש רשימת ש"ס.

כזכור, ש"ס היתה התנועה שהגישה את רשימתה אחרונה בוועדת הבחירות בבני ברק, מכיוון שלהגשת הרשימה קדמה שורת דרמות ולחצים שונים מחצרות הרבנים הספרדים בעיר, כשלבסוף התקבלה ההחלטה אצל דרעי להחליף את הרשימה הישנה בנציגים חדשים, שחלקם אלמונים למדי בנוף הקהילתי הספרדי בבני ברק.

על מנת לשלוט על המערכת גם לאחר הבחירות, ולכוון את הנציגים האלמונים בקו אחיד, החליט דרעי להשאיר את בוסו בראש הרשימה המקומית, כדי שיהיה זה שיתפוס את המושכות ברשימה החדשה גם אחרי הבחירות. (במידה והוא לא ייבחר – בוסו יכהן כסגן ראש העיר של זייברט).

זה מלמד אותנו שבוסו אכן רץ עד הסוף, כפי שהוא מצהיר, ולא מתמודד לצרכי מו"מ בלבד. בסביבתו מבטיחים מספר הפתעות מעיינות בשבועות הקרובים. השאלה המתבקשת לאור כך, האם אחת ההפתעות הצפויות היא התפטרות של בוסו מהכנסת, שתעניק דחיפה משמעותית למירוץ שלו, ותבהיר לכולם שהוא רץ עד הסוף?

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. רמת גני

    לפי דעתי בוסו מתאים לכהן כראש עיר נראהנאדםמעם ראשנעל הכתפיים זאתצראיתי בדיוני הכנסת.

כתיבת תגובה