בני ברק

זייברט מתחיל את הקמפיין: "מתחייב לשמור על האחדות" • צפו

I have 393views
מועמד יהדות התורה לראשות העיר בני ברק: "התברכה עירנו בהגדרתה בפי כל מזה רבות בשנים כ'עיר התורה והחסידות'. תואר זה נכבד ומחייב הוא בעיקר את העומדים בהנהגת עיר תורתית ונפלאה זו, שכן עליהם לדעת כי על כתפיהם מוטלת אחריות רבה וייחודית"
זייברט, מיד אחרי הגשת הרשימות. באדיבות המצלם

עם תחילת מסע הבחירות והיבחרו כמועמד המוסכם של אגודת ישראל ודגל התורה, כתב בער החג חנוך זייברט מכתב מיוחד לכלל תושבי העיר בני ברק. בפתח דבריו ציין כי "בימים אלה אני פותח יחד אתכם מסע משותף בדרכי לייצג את שולחיי, גדולי ישראל שליט"א מכל החוגים והעדות, כדי לחולל יחד אתכם את השינוי שבני ברק זקוקה לו, נוכח האתגרים הרבים והמשתנים הניצבים בפניה, כאשר הזמן קצר והמלאכה מרובה".

בהמשך הוסיף: "התברכה עירנו בהגדרתה בפי כל מזה רבות בשנים כ'עיר התורה והחסידות'. תואר זה נכבד ומחייב הוא בעיקר את העומדים בהנהגת עיר תורתית ונפלאה זו, שכן עליהם לדעת כי על כתפיהם מוטלת אחריות רבה וייחודית, לא ככל הערים העיר בני ברק ולא דומים צרכי עיר זו לחברותיה. שבטי ישראל לעדותיו וגווניו, חוגיו וזרמיו, חונים בה זה לצד זה, ועל הנהגת העיר לדאוג  להצלחת העיר ולסייע לכל תושביה בשוויוניות, תוך שימור האחדות בין הקהילות וחתירה מתמדת להרבות שלום ואהבת רעים, שכן כל המתחולל בעיר מקרין הן כלפי פנים והן כלפי חוץ, וכפי שהתבטאו גדולי ישראל זיע"א ושיבדלחט"א כי כאשר העיר בני ברק מתנהלת כראוי, יש בכך משום קידוש שם שמים".

זייברט ממשיך במכתבו ומפרט: "בהיותי בתפקיד ראש העיר, בין השנים תשע"ג-תשע"ט, פעלתי ככל יכולתי ברוח זו, יחד עם חבריי למועצת העיר, שמרנו בס"ד על צביונה של העיר בני ברק על פי תקנות רבני העיר, פעלנו להרבות גבולה במוסדות תורה, חינוך וחסד, לפתח אותה לאורכה ולרוחבה בתוספת דיור ומתחמי מסחר ותעסוקה, עמדנו על שמירת ניקיונה ושכלולה כראוי וכיאות לעיר זו, זאת לצד מהפכות רבות שזכינו לחולל בתחומים רבים לתועלת כלל התושבים".


מכתבו של זייברט

בהקשר לבחירות הקרבות הדגיש זייברט: "עם בואי לבקש שוב את אמונכם, עומדים לנגד עיניי דברי חז"ל רבן גמליאל: ”כמדומין אתם ששררה אני נותן לכם, עבדות אני נותן לכם”. מחויבותי הראשונה נתונה לתושב. צוות לשכתי שמלווה אותי בכל חמש עשרה שנותיי בתפקידיי הציבוריים השונים בבני ברק, אמון גם בימים אלה על מדיניות הדלת הפתוחה שהנהגתי. דבר זה יוסיף ויתעצם בעז"ה בתפקידי כראש העיר, מתוך רצון להוסיף ולהגביר את רמת השירות לתושב".

את מכתבו סיים בתפילה "שנזכה לקדש שם שמיים, לפתח ולקדם את העיר ולנהלה כרצון רבותינו מורי דרכנו שליט"א, ושנפעל תמיד בשלום ובאחדות למען הצלחת כלל תושבי העיר". במקביל הוגשה, רשימת אגודת ישראל שתתמודד הפעם באופן עצמאי למועצת העיר, כאשר בה חברים גם פנים חדשות שיצטרפו לעשייה הציבורית בבני ברק, לצד החברים הוותיקים. החברים ברשימה: חנוך זייברט, יהושע מנדל, יוסף יצחק יעקובוביץ, אהרן מרדכי אלבום, שלמה זלמן פדר, שמחה שטיצברג, מנחם מנדל רודיך, אברהם יעקב ישראל לוין, ישראל הפטקה, שניאור זלמן הניג.

"עם סגירת הרשימות וההיערכות לפתיחת מטות הבחירות, ניכרה התלהבות רבה בקרב פעילי אגודת ישראל, שביקשו להצטרף לפעילות נוכח ההיערכות המיידית לפתיחת המטות, תוך רתימה וחיבור של כלל הקהילות לעבודה על הגדלת הכוח במועצת העיר. במטה המרכזי שוקדים בימים אלה על תכנית פעולה רחבת היקף למיצוי כלל הקולות הפוטנציאליים של תומכי אגודת ישראל, והפרטים המלאים יפורסמו בימים הקרובים", נמסר ממטה הקמפיין.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משה קלופר

    מהיום זה עיר העכברים והחסידות.
    כל מי שלא גור ומצביע לזיברט יורה לעצמו ברגל!

כתיבת תגובה