אלעד

דרמה: הציונות הדתית מעבירה את תמיכתה מפרוש לבוטבול | חשיפה

I have 461views
הציונות הדתית באלעד החליטה להעביר את התמיכה שלה מישראל פרוש ליהודה בוטבול, מועמד ש"ס • מדובר בתמיכה משמעותית של כ-2,200 קולות, מה שעשוי להשפיע דרמטית על זהותו של ראש העיר הבא • המהלך נרקם על ידי דרעי וסמוטריץ'
בוטבול ובדלוב. צילום: יח"צ/פייסבוק 'צעירי ש"ס'

חשיפה: דרמת ענק באלעד, הבוקר (שישי). הציונות הדתית באלעד, שקיבלה בבחירות האחרונות 2,200 קולות ותמכה בבחירות הקודמות בישראל פרוש, מודיעה כעת בהודעה רשמית כי "החלטנו לתמוך במועמדותו של יהודה בוטבול לראשות עיריית אלעד". המהלכים נסגרו בפגישות בשבועיים האחרונים בביתו של יושב ראש ש"ס אריה דרעי, ובלשכתו של השר בצלאל סמוטריץ'. מדובר במהלך דרמטי שעשוי להכריע את הבחירות באלעד.

עו"ד יניב בדלוב, יושב ראש הציונות הדתית באלעד, כותב לציבור: "בימים האחרונים עמדתי בפני הכרעה משמעותית לעתידה של העיר אלעד. באופן טבעי קיבלתי פניות רבות הן מצדו של ראש העיר והן מצידו של יהודה בוטבול לקבל את תמיכתי ואת תמיכת הציבור הדתי לאומי בעיר בבחירות הקרובות. הציבור הדתי לאומי יכריע את הבחירות באלעד. במסגרת ההתלבטות דנתי עם רבני הקהילה, עם חברים ושותפים מהעיר וגם עם שליחי הציבור ברמה הארצית".


ישראל פרוש, יפסיד את הראשות? צילום: פלאש 90

"אלעד צריכה לצאת לדרך חדשה, לדרך נקיה ובטוחה. סיעת הבית שלנו באלעד הנציגה היחידה של הציבור הדת"ל תתמוך במועמדתו של יהודה בוטבול לראשות העיר. יהודה הציע שותפות אמיתית. בימים האחרונים ישבנו יהודה ואני גם עם ידידי היקר שר האוצר בצלאל סמוטריץ' וגם עם יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי. כשראיתי את השותפות ביניהם הבנתי את ההזדמנות לעיר אלעד", הוסיף בדלוב במכתבו.

יניב בדלוב מסיים את מכתבו, כי "חברים, יתכן שהימים הקרובים לא יהיו קלים עבורי ועבור הציבור שלנו. לצערי היו מי שאמרו לי שאשלם מחיר כבד אם אתמוך במועמדות של יהודה בוטבול. לא נירתע. נפעל יחד לחיזוק העיר ושגשוגה". כאמור, התמיכה הזאת לבוטובל, 40 ימים לפני הבחירות, עשויה להיות מכריעה במיוחד ולהביא את הניצחון למועמד ש"ס.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    בציונות הדתית כל אחד מצביע לפי מצפונו ולא לפי הנחתות מלמעלה

  2. שסניק

    כחרדי שסניק ההוראה של הרב אבוטבול להצביע למפלגה שכל חבריה חרדים! ע"כ לא אוכל להצביע לאבוטבול

כתיבת תגובה