בני ברק

חשיפת קול חי: דגל הסירה את הווטו מזייברט, וחתמה על תמיכה

I have 198views
דגל התורה הסירה סופית את הווטו מחנוך זייברט, וחתמה על תמיכה בו לראשות העיר בני ברק, חודש אחרי שנחשף ב'מקומי קול חי' על ההחלטה להטיל את הווטו • המועמד נגדו, אוריאל בוסו, יתקשה לגבור על זייברט בשל הרוב ממנו נהנית יהדות התורה בעיר

חןדש אחרי שנחשף ב'מקומי קול חי' כי דגל התורה החליטה להטיל וטו על מועמדותו של חנוך זייברט לראשות העיר בני ברק, הצהריים (חמישי), שעות ספורות לפני סגירת הרשימות בבחירות המקומיות, דגל חתמה על הסכם תמיכה במועמדות של זייברט. דגל החליטה להסיר את הווטו אחרי מספר הישגים שקיבלה מזייברט, כאשר הוא למעשה נענה לכל דרישותיה של דגל התורה.

טקס החתימה נערך בביתו של זייברט, בבני ברק, לשם הגיעו האחראים על התחום המוניציפלי בדגל התורה – חבר הכנסת יעקב אשר ויושב ראש דגל התורה בבני ברק, מנחם שפירא. השלושה חתמו כאמור על הסכם תמיכה ליטאית במועמד החסידי לראשות העיר בני ברק, כעת זייברט צפוי להתחיל את הקמפייין ברחבי העיר החרדית, 40 ימים לבחירות המוניציפליות.

מי שיעמוד מול זייברט הוא חבר הכנסת אוריאל בוסו, מש"ס, שינסה להרים מחדש את המועמדות שלו אחרי שדגל התורה החליטה סופית לחתום לזייברט על תמיכה. בוסו צפוי להתקשות בשל כך שיהדות התורה המאוחדת (דגל התורה ואגודת ישראל) היא כ-60% מתושבי העיר בני ברק. עם זאת, גם לזייברט צפוי קושי אחרי הפיצול הבוקר בתוך אגודת ישראל – בין חסידות נדבורנה ועוד מספר חסידויות, לבין שלומי אמונים בראשות השר מאיר פרוש.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה