קריית גת

הפיצול הספרדי נמנע: "התנועה החברתית" חתמה על חזרה לש"ס

I have 699views
"ויעשו כולם אגודה אחת" - אחדות מרשימה מקיר לקיר של כלל הקהילות התורניות והציבור הספרדי בקרית גת, כאשר כשבוע אחרי שהפיצול הספרדי בעיר יצא לדרך בדמות הקמת מפלגה ספרדית נפרדת מש"ס, "התנועה החברתית", הלילה חתמו על חזרה לש"ס
החתימה על ההסכם המאוחד. באדיבות המצלם

אחדות ספרדית: הערב (רביעי) נחתם הסכם בין רשימת ש"ס לרשימת 'התנועה החברתית' שירוצו למועצת העיר תחת רשימה אחת – תנועת ש"ס. המהלך יצא לדרך בברכתם ובתמיכתם של כלל רבני העיר, רבני הקהילות וראשי הכוללים שליט"א. בימים הקרובים יפורסמו מכתבי תמיכה של מרנן ורבנן ברשימת ש"ס ובאחדות. החתימה מגיעה כשבוע אחרי שהמפלגה הספרדית החדשה, "התנועה החברתית", התפצלה מש"ס.

את הרשימה יובילו בהנהגה משותפת עמי ביטון ושלומי בטיטו. בהמשך הרשימה ישובצו איש החסד והפעיל החברתי הידוע עופר ראובני ועו"ד שי ניסים אלמקייס הידועים כנאמניהם ובני ביתם של רבני העיר וראשי הקהילות והכוללים. את המהלך הוביל פעיל התנועה שלמה ספדג'.


החתימה על ההסכם המאוחד. באדיבות המצלם

השר יעקב מרגי, שהיה מעורה במשא ומתן לכל אורך הימים האחרונים, מסר כי "האמת והשלום אהבו, אני שמח שהצלחנו לאחד את כלל הציבור התורני – הספרדי בקרית גת, גיבשנו רשימה מצויינת שתצעיד את העיר קרית גת בשנים הבאות להישגים גדולים עבור כלל תושבי העיר בכל התחומים – רווחה, חינוך, שירותי הדת והצביון התורני של העיר".

עמי ביטון טען בתגובה לאיחוד, כי הרשימה המשותפת תסייע דווקא להביא יותר הישגים לציבור המצביעים. "זכינו לאיחוד מרגש של כל הציבור התורני והספרדי כמאמר המשנה לא מצא הקב"ה כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום, נפעל יחד למען תושבי העיר ונצעיד את העיר להישגים גדולים בכל התחומים", לדברי ביטון.

שלומי בטיטו הוסיף לסיום: "אני שמח ונרגש על האחדות שמביאה איתה בשורה גדולה לתושבי קרית גת. בכוחות משותפים נפעל באחדות למען תנועתו של מרן זצ"ל שחשובה לי מאוד. עשינו הכל למען האחדות, בעז"ה אנו נהיה המפלגה הגדולה במועצת העיר, ונוביל תהליכים בחינוך, ברווחה, בתרבות ובשכונות המוחלשות".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. פגוע שס

    כולם שקרנים רמאים

כתיבת תגובה